Porażające informacje o stanie zdrowia gwiazdy "Klanu". Jest bardzo źle

Porażające informacje o stanie zdrowia gwiazdy "Klanu". Jest bardzo źle Źródło: VOD/Klan

Gwiazda serialu „Klan” jest w poważnym stanie. Najnowsze doniesienia wskazują, że rokowania nie są najlepsze. Wszyscy są poruszeni tragiczną sytuacja, trwa zbiórka pieniędzy na bardzo drogi lek, który jest jedyną nadzieją na wyzdrowienie.

Gwiazda serialu „Klan” jest poważnie chora. Tomasz Stockinger w ostatnim wywiadzie zdradził, że jest bardzo poruszony chorobą kolegi z planu. Najnowsze rokowania są niepokojące. Ich bliska relacja sprawiła, że aktorowi tym bardziej jest ciężko się pogodzić się z okropną sytuacją.

Gwiazda serialu „Klan” jest w poważnym stanie, rokowania nie są najlepsze

Tomasz Stockinger spędził 20 lat na planie z Andrzejem Strzeleckim. Spędzony wspólnie czas zaowocował bliska relacją pomiędzy aktorami. Strzelecki od marca zmaga się nieoperacyjnym nowotworem płuc i oskrzeli. W rozmowie z Faktem, Stockinger zdradził, że choroba kolegi bardzo go poruszyła.

- Jest mi bardzo smutno, że rokowania są nie najlepsze. Choroba galopuje. Jak tylko dowiedziałem się o jego zmaganiach z chorobą, to oczywiście zadzwoniłem do niego, ale był zmęczony i przeprosił. Mówienie go męczy. Czuje się bardzo słabo - wyznał w rozmowie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Stockinger wraz z rodziną aktora pokładają nadzieję w nowoczesnej terapii lekami z USA . Niestety tamtejszy specyfik jest bardzo drogi, a leczenie wymaga co najmniej 10 miesięcy. Rodziny niestety nie stać na pokrycie całości kosztów leczenia, które szacowane są na 1,5 miliona złotych. W internecie trwa zbiórka pieniędzy na zakup leku.

- Koszt leczenia przerasta nasze możliwości, więc musieliśmy z tym problemem wyjść do ludzi. Takie pieniądze nie są dla nas osiągalne. Miesięcznie potrzebujemy 37 tys. dolarów. Na razie wskazana jest kuracja na 10 miesięcy, ale możliwe, że koszty wzrosną. Jesteśmy jednak pełni nadziei, że dzięki wielkim sercom darczyńców leczenie będzie możliwe i Andrzej pokona chorobę - wyznała żona aktora Joanna Pałucka.

Dzisiaj grzeje: 1.Byli świadomi, że za 4 sekundy zginą. Tragiczne informacje z południa Polski

2. Pierwsze objawy miażdżycy. Nigdy ich nie lekceważcie

Diagnoza jest ogromnym ciosem dla rodziny, mają oni jednak nadzieję, że nowy lek pozwoli aktorowi wyjść z choroby. Wiadomość o chorobie zbiegła się z czasem pandemii koronawirusa w Polsce, co również bardzo dotknęło rodzinę. 

Źródło: Wikimedia/ Ja Fryta

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebywały ubiór Rodowicz na zdjęciu z obłędnej kuchni w luksusowej willi, gruba przesada? Wzbudziła wielkie emocje
  2. Justyna Żyła nie może przeboleć końca związku z Piotrem? Wyznała, jak to jest być samotną matką, padły mocne słowa (FOTO)
  3. W nocy spojrzał na podgląd z kamery w pokoju syna. Na chwilę zamarł z przerażenia, ale natychmiast tam pobiegł
  4. Nie żyje 8-latek. Rodzinny spacer skończył się tragedią
  5. Intymne kulisy rozwodu Rodowicz wychodzą na jaw. Jej gosposia wszystko ujawni?
  6. Andrzej Duda w trakcie debaty powiedział, co myśli o szczepionce na koronawirusa. Jego słowa mocno zaskakują

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News