Klan, mama aktorki
kadr serialu "Klan" TVP
Weronika Wasiak - 4 Listopada 2020

Gwiazda "Klanu" oddała matkę do domu opieki. Szybko tego pożałowała, straszne słowa

Gwiazda serialu "Klan" zdecydowała się oddać matkę do domu opieki. Szybko jednak tego pożałowała, zatrważające informacje obiegły media.

Znana z serialu "Klan" aktorka, chociaż może poszczycić się szerokim gronem fanów, nie ma raczej w zwyczaju nad wyraz opowiadać o swoim życiu prywatnym czy nawet brylować na czerwonym dywanie. Nic więc dziwnego, że większość sympatyków nie miała nawet pojęcia, z czym przyszło jej się zmierzyć.

Z ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuZ ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuCzytaj dalej

Widzowie hitu "Klan" wstrząśnięci. Ich ulubienica przeżywa dramat

Dorota Naruszewicz w "Klanie" grała od 1997 do 2011 roku jako Bożena Chojnicka. Momentalnie zjednała wokół siebie rzeszę wielbicieli, którzy z ogromnym zaciekawieniem śledzili nie tylko jej serialowy wątek, ale też życie prywatne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

W okresie największej świetności aktorce sporadycznie zdarzało się mówić o rzeczach osobistych, ale odkąd odeszła z "Klanu" i nieco odsunęła się w cień, nawet najwięksi fani nie wiedzą, jak zmieniło się jej życie. Tymczasem z doniesień Pomponika wynika, że nie dzieje się w nim najlepiej.

Już jakiś czas temu ukochana mama 49-latki zachorowała na Alzheimera i wtedy wszystko się zaczęło. Naruszewicz szybko przekonała się, że nie będzie w stanie jednocześnie zajmować się mamą, poświęcać czas rodzinie i spełniać się zawodowo. Gdy zrozumiała, że zbyt wiele wzięła na swoje barki, podjęła decyzję o oddaniu mamy do domu opieki.

- Człowiek chce swoje serce oddać, ale czasami po prostu fizycznie nie daje się już rady. Wciąż biłam się z myślami, ale widziałam też, jak troskliwie się nią tam zajmują - mówiła w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo" - To dobrze wypłynęło również na moją psychikę. Teraz lubię tam przyjeżdżać i po prostu cieszyć się towarzystwem mamy - dodała.

Chociaż początkowo aktorka była zadowolona z podjętej decyzji, dość szybko zaczęła jej żałować. Co na to wpłynęło? Zanim mama aktorki trafiła do ośrodka, ta przez cały czas miała ją przy sobie. Kiedy natomiast zdecydowała się oddać ją w ręce specjalistów odwiedzała ja tak często, jak tylko było to możliwe.

I wtedy przyszła pandemia, przez którą Naruszewicz nie może widywać się z ukochaną mamą. Okazuje się, że minęło już wiele miesięcy, odkąd spotkała się z nią po raz ostatni. Dla aktorki to prawdziwy cios w serce.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagle wprowadzono obowiązkowy test na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie przykre informacje

2. Dominika Gwit jest przeszczęśliwa. Pokazała wyjątkowe zdjęcia, fani gratulują

3. Zakaz przemieszczania się na Boże Narodzenie? Premier Morawiecki zabrał głos w sprawie świąt

- Ze względu na bezpieczeństwo pensjonariuszy, ośrodek został zamknięty dla gości - dodała w rozmowie z serwisem "Na Żywo", cytowana przez Pomponik, Dorota Naruszewicz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezdomnemu zostały 2 miesiące życia. Jego ostatnia wola sprawia, że łzy płyną po policzkach
  2. Anna Lewandowska i Julia Wieniawa ociekają w złocie i luksusie. Wszystko w rytm piosenki Zbigniewa Wodeckiego (WIDEO)
  3. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  4. Rząd miał wykupić chryzantemy od sprzedawców. Nagle okazało się, że wielu z nich nie dostanie pieniędzy, powód dobija
  5. Dziś premier oficjalnie ogłosił. Polacy zbyt długo musieli czekać, chodzi o największy szpital
  6. Regularne sygnały z pobliskiej galaktyki docierają do Ziemi. Jedna z teorii mówi o kosmitach
  7. 26-letni Joe Biden wywołał zachwyt na całym świecie. Internauci nie mogą oderwać wzroku od zdjęcia z młodości
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News