Wszystko było kłamstwem? Kuba Wojewódzki pod gradem krytyki

Wszystko było kłamstwem? Kuba Wojewódzki pod gradem krytyki

Świat celebrytów jest nieprzewidywalny, zwłaszcza gdy mowa o związkach. A gdy w grę wchodzi tak kontrowersyjny dziennikarz i showman jak Kuba Wojewódzki, rewelacji i skandalu nie może być końca. Kilka tygodni temu media pisały o jego rozstaniu z 20 lat młodszą Renatą Kaczoruk. Okazuje się jednak, że doniesienia te mogły być jednym wielkim kłamstwem.

Samozwańczy Król TVN-u i słynna Renulka byli parą stale obserwowaną przez media. Szczególną uwagę zwracała znaczna różnica wiekowa między zakochanymi w sobie gwiazdami. Najgłośniej mówiono jednak o ich rozstaniu, które miało miejsce kilka tygodni temu. Jednak zdjęcia zrobione w ten weekend przedstawiają coś całkowicie odmiennego niż relacje świeżo po rozstaniu.

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk wrócili do siebie

W trakcie, gdy media głowią się nad przyczyną ich rozstania, Kuba zaprasza Renatę na romantyczną kolację! Po wizycie w restauracji dziennikarz zabrał kobietę luksusowym bentleyem do swojego apartamentu na Powiślu - tego samego, z którego wyprowadzić się miała po Wielkanocy. Następnego dnia można było zobaczyć showmana i jego ukochaną na przejażdżce rowerowej po Warszawie. Wniosek wysuwa się w takim wypadku sam - para znów jest razem. Nie wiadomo jednak, co jest tego przyczyną. Czy to tak ogromna tęsknota i miłość przyciągały do siebie oddalonych na chwilę kochanków, czy może cała sprawa była kłamstwem, próbą wywołania chwilowej sensacji wokół gwiazdora, któremu brakowało zainteresowania mediów? Tak czy inaczej fani czują się oszukani, już wieszają psy na popularnym prezenterze. Spodziewają się bowiem, że cała akcja to jedna wielka mistyfikacja, która miała przysporzyć parze popularności. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Po rozstaniu z Renulą Wojewódzki wreszcie się przyznał. Fani go wspierają
  2. Dramatyczne wyznanie Wellman. Choroba niszczy jej życie
  3. Tragedia na Bulwarach Wiślanych. Kilkanaście osób w szpitalu
  4. Wulgarna awantura w TVN-ie! Kobiety prawie się pobiły
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu