Kiszczakowa wyrzucona na bruk? Ostry komentarz wdowy

Kiszczakowa wyrzucona na bruk? Ostry komentarz wdowy

Wdowa po Kiszczaku ledwo wytrzymuje to psychicznie. Zostanie wyrzucona na bruk. Teraz i jej dosięgną surowe rządy PiS. Kiszczakowa nie pozostawiła tego bez komentarza, a nie przebiera w słowach.

Mimo, ze jej mąż służył zbrodniczemu systemowi, był komunistycznym generałem i jednym z autorów stanu wojennego to nie dotknęła jej ustawa dezubekizacyjna. Wciąż mieszka w ogromnym domu, który jej po nim pozostał. W ostatnim czasie radny PiS Jacek Ozdoba, stwierdził, że przygląda się nieruchomości należącej do nieżyjącego już Czesława Kiszczaka. Polityk ogłosił, że przedwojennym właścicielom należy zwrócić dom należący do Wojciecha Jaruzelskiego.

Kiszczakowa komentuje

Najpierw polityk zabrał się za Monikę Jaruzelską, córkę Wojciecha Jaruzelskiego, twierdząc, że powinna ona oddać willę po ojcu, dzięki czemu budynek trafi w ręce prawowitych spadkobierców. Teraz to samo zamierzenie skierował wobec wdowy po generale Kiszczaku. Ta jednak nie pozostała mu dłużna i ostro skomentowała jego plany. - Można się przyglądać sprawie naszego domu do woli. Myśmy sami go wybudowali za pożyczkę bankową! - powiedziała w rozmowie z "Faktem" Kiszczakowa. W rozmowie z „Faktem” Ozdoba podkreślał, że słowa Kiszczakowej nie są prawdziwe, albowiem z doniesień medialnych wynika, iż willę wybudowało MSW, jednak brakuje w tej sprawie konkretów. – Muszę sprawdzić dokumenty, dopiero będę mógł coś powiedzieć – stwierdził Ozdoba. Jeśli dalej będzie ciągnął tę sprawę, na pewno będziemy świadkami bardzo dużej medialno-politycznej przepychanki słownej.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Słynny dziennikarz Polsatu wściekły na stację. Musiał odejść w atmosferze skandalu
  2. Jest wyrok w procesie Hanny Zdanowskiej, prezydent Łodzi. PORAŻAJĄCE informacje
  3. Kiedy zmiana czasu z zimowego na letni?
  4. Poseł Kukiz’15 nie zginął w wypadku? PORAŻAJĄCE ustalenia prokuratury
  5. Nie żyje słynny polski poseł opozycji! „Zamordowali go, bo…”
Źródło: wprost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News