Wszyscy uważają, że prezes Prawa i Sprawiedliwości żyje tylko polityką. Złośliwi mówią, że tak go ona pochłania, że nie ma czasu na inne sprawy. Z tego powodu cierpieć na jego wygląd. Fotoreporterzy nieraz mieli używanie, gdy udało im się złapać ujęcie poszarpanej koszulki, obdartych butów czy rozwiązanych sznurówek Jarosława Kaczyńskiego. 

Na filmie, który znaleźliśmy w sieci, widzimy zupełnie innego obecnego szefa partii rządzącej. Kaczyński opowiada o zagrożeniach czyhających na młodą polską demokrację. Zdaniem niektórych obserwatorów, w tym nagraniu Kaczyński przewidział wyborcze zwycięstwo PiS i ruchy tej partii w sprawie Trybunału Konstytucyjnego czy reformy sądownictwa.

Nie mniej ciekawa niż słowa Jarosława Kaczyńskiego jest jego stylizacja. Zalotne uczesanie, modny garnitur, elegancki krawat – tak prezentuje się późniejszy prezes partii rządzącej i premier RP. Największą furorę robią jednak przeciwsłoneczne okulary Kaczyńskiego. Kobiety, które oglądały ten film, wprost oszalały z zachwytu. I to nie tylko te popierające Prawo i Sprawiedliwość.

„Co za przystojniak”, „ale ciacho”, „lepszy niż James Bond”, „istny Casanova!” – to tylko niektóre z określeń opisujących Kaczyńskiego z 1991 roku. Polki domagają się, by szef PiS znalazł stare okulary i założył je w 2017 roku. Czy najważniejszy polski polityk spełni ich marzenie?

...

Zobacz również