Polacy znowu zaczną masowo chodzić do kina? W ten weekend 8 hitowych premier filmowych

Polacy znowu zaczną masowo chodzić do kina? W ten weekend 8 hitowych premier filmowych Źródło: wikipedia/social.helios/

Kino może być w tym tygodniu rozrywką, na którą zdecyduje się wielu Polaków. Na ekrany właśnie wchodzi aż 8 najgłośniej reklamowanych produkcji filmowych. Znajdzie się coś dla każdego kinomaniaka. Filmy na randkę i na wypad ze znajomymi.

W ten weekend warto odwiedzić kino. Nadciągają świetne premiery

W ciągu najbliższych dni warto przejść się do kina, ponieważ na ekrany wyszło właśnie aż 8 najnowszych produkcji. Dzięki wielkiemu zróżnicowaniu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Jeżeli chcesz zabrać swoją dziewczynę na randkę lub masz ochotę wyskoczyć na przyjemny film ze znajomymi, spiesz się z rezerwacją biletów. Miejsc może brakować. Co takiego konkretnie zastaną fani kina? Śmiech, strach i łzy wzruszenia...

"Afer" jest ekranizacją bestsellerowej powieści autorstwa Anny Todd. Przedstawia historię pary nastolatków z dwóch różnych światów. Między nimi nawiązuje się coś więcej niż zwykła nić porozumienia. Ci, którzy chcą dowiedzieć się co wydarzy się pomiędzy Tessą a Hordinem, koniecznie muszą udać się do kina. 

Wielu emocji dostarczy również film "Hellboy", który powstał na podstawie komiksu. Produkcja idealna dla osób, kochających akcję, fantastykę i starcie między dobrym i złym bohaterem. 

Największe hity tej wiosny od dzisiaj w kinach

Jeśli nie boisz się publicznie okazywać wzruszenia, koniecznie musisz wybrać się na "Przypływ wiary". Historia jest oparta na faktach, zatem film wywiera na oglądaczu jeszcze większe emocje. Dla głównej matki czas niemalże się zatrzymał, gdy jej syna spotkała straszliwa tragedia. Jak z całą sytuacją poradziła sobie Joyce Smith? O tym można przekonać się podczas seansu.

Dla fanów filmów inspirowanych prawdziwymi zdarzeniami zagraniczni producenci przygotowali kolejną dawkę emocji. "Ocalić i zginąć" opowiada historię strażaka, który dla dobra innych jest w stanie poświęcić własne życie. Jedna z interwencji staje się dla niego tragiczna w skutkach. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak bohater poradzi sobie z tak trudną sytuacją życiową, koniecznie musisz wybrać się na premierę. 

Nie mogło również zabraknąć polskiej produkcji. Fani rodzimego kina koniecznie muszą wybrać się na "Maksymiuk. Koncert na dwoje". Jest to coś dla miłośników muzyki. Film jest poświęcony jednemu z najsłynniejszych polskich dyrygentów oraz jego żonie. 

"Żniwa" jest kolejną produkcją, która właśnie znalazła swoje miejsce w kinowym repertuarze. Dramat opowiada historię o nieprzystosowaniu ludzi do świata i inności. Młodzi bohaterzy będą poszukiwać swojej tożsamości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"Jean-Luc Gorard. Imaginacje" jest filmowym esejem. Jego autorem jest tytułowy 88-letni reżyser. Każdy z rozdziałów poświęcony jest zupełnie innej historii. Porusza tematykę wielu sfer życiowych. Łez wzruszenia z pewnością nie zabraknie.  

"Porwanie" jest już ostatnia produkcją, która właśnie zagościła na kinowym ekranie. Opowiada historię rodziny, która za niepłacenie czynszu zostaje wyrzucona z mieszkania. Jak sobie z tym poradzili? Ich metody, mogą zaskoczyć wielu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Tak PIĘKNYCH oczu nie ma chyba żadna 19-latka!
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Fatalne informacje dla Jackowskiego, ale jeszcze gorsze dla Polaków. Pogoda pogarsza się na naszych oczach
  4. Bohater M jak miłość umiera na naszych oczach! Dramatyczne sceny w szpitalu
  5. Lokalna społeczność właśnie pogrążyła się w głębokiej żałobie. Zmarł zasłużony dla regionu Jan
  6. Zbigniew Wodecki zaczynał od Bacha. Lubił wracać tam gdzie był

Źródło: Film Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News