Po 27 latach najstraszniejszy horror dopadł Kingę Rusin. Współczujemy

Po 27 latach najstraszniejszy horror dopadł Kingę Rusin. Współczujemy

Kinga Rusin już za kilka tygodni przeżyje straszne chwile. Horror związany jest z jej młodszą córką, Igą Lis. Już niedługo matka będzie potrzebowała maksimum wsparcia ze strony bliskich oraz fanów.

Choć życie zawodowe Kingi Rusin rozkwita, to w jej rodzinie niedługo wszystko może się posypać. Pierwszy raz od 27 lat gwiazda zostanie w swojej posiadłości sama. Samotność może zniszczyć polską prezenterkę, której dom sukcesywnie pustoszał z biegiem lat.

Kinga Rusin - starsza córka wyprowadziła się jakiś czas temu, pora na drugą...

Kinga zamieszkała z Tomaszem Lisem w wieku 20 lat. Od tamtej pory zawsze w pobliżu był ktoś jej bliski. Po rozwodzie zostały z nią obie córki - Pola Lis i Iga Lis. Od zawsze były najlepszymi przyjaciółkami swojej mamy i dotrzymywały jej towarzystwa. Wszystko ma jednak swój koniec. Starsza córka wyfrunęła z rodzinnego gniazdka już kilka lat temu. Teraz nadszedł czas na Igę, która właśnie skończyła szkołę średnią i zamierza wybrać się na studia do Londynu. Ostatnio Kinga Rusin wysłała Igę na wakacje na Rodos, a następnie do Meksyku. Była to nagroda za bardzo dobre oceny Igi. Jednak chwilowa przerwa od córki nie może być porównywana do dłuższego wyjazdu - a taki jest plan Igi Lis na studia. Dostała się do prestiżowej londyńskiej uczelni i choć z pewnością mama jest dumna z chęci kształcenia się córki, to tęsknota może ją niszczyć. Syndromu "opuszczonego gniazda" nie łagodzi fakt, że jej obecny partner Marek Kujawa nie mieszka i nie planuje zamieszkać z Kingą. Jedynym współlokatorem gwiazdy zostanie jej pies - Czarek. Wiele wskazuje więc na to, że Rusin czeka horror samotności. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przerażająca burza uderzy w wielkie polskie miasto. To się źle skończy
  2. GIGANTYCZNA kompromitacja premiera. Podczas przemówienia odkleiła mi się brew
  3. Marta Kaczyńska znów poucza Polaków! Rozpętała ogromną burzę
  4. Córka Lisa i Rusin na okładce magazynu. Przesada?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News