Ujawniono zarobki Kingi Rusin. Jej astronomiczna pensja zwala z nóg

Ujawniono zarobki Kingi Rusin. Jej astronomiczna pensja zwala z nóg Źródło: YT/Plejada

Kinga Rusin jest jedną z najpopularniejszych gwiazd TVN. Sympatię widzów zawdzięcza głównie dzięki prowadzeniu programu "Dzień Dobry TVN" i "Agent-Gwiazdy", gdzie daje się poznać jako ciepła i sympatyczna osoba. Dziennikarstwo nie jest jednak jedynym źródłem dochodów prezenterki. Jej zarobki wprawiają w osłupienie.

Kinga Rusin często jest nazywana "najjaśniejszą gwiazdą TVN".  Dziennikarka zdobyła ten przydomek dzięki sympatii wielu fanów, którzy często włączają telewizor tylko dla niej. Dochody tak znanej osobowości zawsze ich ciekawią. Kobieta jednak nie polega tylko na pensji dziennikarki. Zarabia krocie dzięki swoim licznym aktywnościom.

TVN pozwala nieźle zarobić swojej prowadzącej

Kinga Rusin miała wiele okazji do wzbogacenia się dzięki stacji TVN. Stałe źródło dochodu to oczywiście program "Dzień Dobry TVN", który prowadzi 4 razy w miesiącu. Jak podaje "Fakt", za jeden odcinek prezenterzy dostają 20 tysięcy złotych. W przypadku Rusin daje to kwotę 80 tysięcy złotych miesięcznie. Nie można przy tym zapominać o dochodach za "Agent-Gwiazdy".

Za prowadzenie programu "Po prostu tańcz" dziennikarka otrzymywała kolejne 80 tysięcy za miesiąc. Prawdziwy zastrzyk gotówki pojawił się, gdy reporterka wygrała "Taniec z gwiazdami". Wtedy na konto gwiazdy wpłynęło 110 tysięcy złotych.

Kinga Rusin szokuje zarobkami. Dostaje krocie dzięki swoim dodatkowym zajęciom

Prowadząca DDTVN to kobieta z niezwykłym zmysłem do biznesu i nie ogranicza się jedynie do bycia redaktorką. Kinga Rusin często prowadzi imprezy zamknięte dla firm, z których dochód waha się między 30 a 40 tysiącami złotych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To jednak nie wszystko. Dziennikarka jest właścicielką firmy PR-owej Ideal Media, w której w 2007 roku zatrudniała 10 osób. Przedsiębiorstwo zajmuje się organizacją szkoleń, imprez sportowych i wielu innych wydarzeń. Jak donosi "Twoje Impreium", wówczas dochody z prowadzenia firmy wynosiły 50 tysięcy złotych. 

Kinga Rusin miała też zażyczyć sobie 400 tysięcy złotych wynagrodzenia za wypożyczenie swojego wizerunku firmie Commercial Union.

Najnowszym źródłem czerpania zysków jest dla prezenterki Pat&Rub, firma kosmetyczna reklamowana nazwiskiem gwiazdy. Nie można znaleźć konkretnych informacji na temat zarobków pochodzących z tego miejsca, jednak plotki głoszą, że są ogromne.

Dziennikarka jest milionerką? Podliczenie jej zarobów szokuje

Kiedy zbierze się wszystkie kwoty, jakie Kinga Rusin gromadzi, można spokojnie nazwać ją milionerką. Łączny przychód prezenterki z pewnością przekracza milion złotych. 47-latka na pewno zgromadziła olbrzymi majątek, a może być tylko lepiej. Dziennikarka ciągle rozszerza swoją działalność.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Joanna Liszowska z mężem. To wpływowy i bogaty biznesmen ze Szwecji
  2. Kim jest brat Michała Szpaka? To prawdziwy przystojniak!
  3. Sławomirowi opadnie szczęka! Komentarze zboków pod zdjęciem jego żony w bikini szokują
  4. Pyrkosz nigdy nie chciał o tym mówić. Przeżył prawdziwe piekło
  5. Myślała, że wyskoczył jej tylko pryszcz. Niewinna zmiana okazała się nowotworem

Źródło: Nczas

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News