Kinga Rusin znowu wyjdzie za mąż? Poruszenie wśród fanów dziennikarki

Kinga Rusin znowu wyjdzie za mąż? Poruszenie wśród fanów dziennikarki Źródło: youtube.com/plejada

Kinga Rusin postanowi znów wyjść za mąż? Sympatycy popularnej dziennikarki zastanawiają się, czy taka ewentualność może mieć miejsce. Sama celebrytka odniosła się do tego tematu w jednym z programów, w którym wystąpiła jako gość.

Kinga Rusin od czasu rozstania z Tomaszem Lisem wyraźnie dobrze się trzyma. Od tego wydarzenia minęło już trzynaście lat i celebrytka jawnie pokazuje, ze nie zamierza wracać do przyszłości. Jej fani zastanawiają się, czy prezenterka, która nie ma jeszcze pięćdziesiątki, zamierza wyjść za maż po raz wtóry. Podczas udziału w programie "Gwiazdy Cejrowskiego" na portalu Plejada.pl, prowadzący Marcin Cejrowski zadał jej pytanie, dotyczące właśnie ewentualnego małżeństwa. Odpowiedź Kingi Rusin powinna dać jednoznaczną odpowiedź jej fanom. Jej zdaniem, nie ma powodu, by robić to po raz kolejny.

Kinga Rusin o obecnym związku

Znana prezenterka obecnie jest w związku z Markiem Kujawą, o którym sama mówi, że "zmienił jej życie o 180 stopni". Uznaje go nie tylko za swojego partnera, ale także doradcę, kompana i prawdziwego przyjaciela. Podczas programu Marcin Cejrowski zapytał ją wprost: - Czy ta twoja niezależność ma szanse na okiełznanie w postaci obrączki? Kinga Rusin miała odpowiedzieć w sposób niejednoznaczny, ale wbrew pozorom mówiący wiele: - My myślimy tak samo o instytucji małżeństwa. Strasznie kochamy naszą niezależność. To gwarantuje naszemu związkowi, taką dla nas atrakcyjność. Nikt nie ma poczucia, że ma władzę nad drugą osobą - opowiadała gwiazda TVN.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Fani Kingi Rusin mogą prawdopodobnie uznać, że ich idolka nie ma planów związanych z małżeństwem na najbliższą przyszłość. Ci, którzy liczyli na najnowsze sensacje z życia celebrytki, mogli poczuć się zawiedzeni.

Kinga Rusin ma dość małżeństwa?

Niektórzy zastanawiają się, dlaczego podjęła taką decyzję. Są komentarze wskazujące, że być może prezenterka zraziła się do trwałych związków. Jej małżeństwo wszakże nie skończyło się szczęśliwie. W 1994 roku wzięła ślub z późniejszym laureatem "Hieny Roku" Tomaszem Lisem. Ich małżeństwo trwało 12 lat, do rozwodu doszło w 2006. Mają dwoje dzieci, córki Pole i Igę. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Dalida, gwiazda lat 70. popełniła samobójstwo. Dokładnie zaplanowała swoją śmierć
  2. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Artystka jest do niego bardzo podobna
  3. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  4. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie
  5. Książę pokłócił się z żoną o Dianę! Krzyki i sceny w Pałacu Buckingham
  źródło: plejada Następny artykuł