Nagłe krzyki na ulicy, wszystko się nagrało. Rusin wdała się w ostrą awanturę przed lokalem wyborczym

Nagłe krzyki na ulicy, wszystko się nagrało. Rusin wdała się w ostrą awanturę przed lokalem wyborczym Źródło: twitter.com/Marcin Rola

Kinga Rusin zazwyczaj jest osobą opanowaną, spokojną i trudno wyprowadzić ją z równowagi. Dzisiejszy incydent zaburzył pozytywne postrzeganie celebrytki. Między nią a Klepacką doszło do gwałtownej awantury przy okazji wyborów. O co pokłóciły się kobiety?

Kinga Rusin, jak każdy przykładny obywatel, skorzystała dziś z prawa do zagłosowania na swoich faworytów do Parlamentu Europejskiego. Udając się do lokalu wyborczego na warszawskim Śródmieściu nie wiedziała, że rozpęta się taka awantura.

Kinga Rusin wdała się w pyskówkę z Zofią Klepacką

Między paniami rozegrała się kłótnia, która na pewno zwróciła uwagę osób w promieniu kilkunastu metrów. Kobiety pokłóciły się, wymieniając między sobą zdania na temat środowisk LGBT. Rusin nie podobało się to, że Klepacka krytycznie, a wręcz homofobicznie wypowiada się o takich osobach.

- Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się - tak wypowiadała się jeszcze w lutym Zofia Klepacka.

W internecie szybko pokazało się nagranie głośnej kłótni, które zostało sfilmowane przez Klepacką. Nie jest jednak umieszczone w całości, dlatego nie wiadomo, od czego tak naprawdę się zaczęło i jakie argumenty przeważyły o początku sprzeczki. Klepacka szybko je usunęła, ale zostało już rozesłane w świat przez kilka twitterowych profili.

- Piękna niedziela, dziś wróciłam z Pucharu Europy i z moim tatą spacerkiem wybraliśmy się na wybory oczywiście na Śródmieściu, w moich rejonach…. Niestety, prezenterka pewnej tv zaatakowała mnie krzycząc z drugiego końca ulicy „wstyd”. Zobaczcie sami - tak podpisała nagranie sportsmenka, gdy było jeszcze dostępne na Facebooku.

Kinga Rusin nie omieszkała powiedzieć, co myśli o mistrzyni olimpijskiej

Na nagraniu dokładnie słychać, jak Kinga Rusin mówi do Klepackiej, że uważa "że to jest po prostu wstyd". Sportsmenka zaznacza podczas rozmowy, że dziennikarka krzyczała do niej, gdy ta stała po drugiej stronie ulicy. Prezenterka TVN-u tłumaczy, że chciała, by ją usłyszała. Klepacka zaczęła też filmować osoby z rodziny celebrytki, co lekko oburzyło Rusin.

- Czego pani Zofia się powinna wstydzić? Tego, że obraża ludzi. Wie pani co, uwielbiałam panią jako sportowca, trzymam kciuki za wszystkich sportowców, a moja rodzina nie życzy sobie filmowania. Jest pani wspaniałym sportowcem - i w tym momencie Rusin została zagłuszona przez nagrywającą ją wyraźnie zdenerwowaną i prowokującą pytaniami Klepacką:

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ta osoba z drugiego końca ulicy krzyczała "wstyd" do olimpijki, medalistki igrzysk olimpijskich. Co ta pani osiągnęła w życiu, pani Kinga Rusin? Kim ona jest?

- Na pewno nikim w porównaniu z panią. Jeśli chce mnie pani wysłuchać, to proszę mi dać powiedzieć. Osiągnęła pani wielki sukces w sporcie i chwała pani za to, ale pisanie homofobicznych wpisów, obrażanie ludzi... - odpowiedziała szybko Rusin i odeszła.

Nagranie obejrzycie klikając >> w ten link <<

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dominice Gwit puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co pokazała
  2. Barbara Kurdej-Szatan ZDEMOLOWAŁA studio nagrań. Powód jest tak absurdalny, że aż wstyd mówić o tym głośno. Będziecie w szoku!
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci
  6. Prawie rok po śmierci Kory na jaw wychodzą okropne szczegóły. Nie tak wyobrażali sobie ostatnie pożegnanie

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News