Kinga Rusin wchodzi do polityki?! Nie ma już wątpliwości

Kinga Rusin wchodzi do polityki?! Nie ma już wątpliwości Źródło: fot: instagram

Kinga Rusin od wielu lat walczy o zaostrzenie regulacji dotyczących ochrony środowiska w Polsce. Coraz częściej zabiera również głos w innych zagadnieniach politycznych, jak na przykład w ostatnio poruszanej sprawie nowelizacji ustawy łowieckiej. Z powodu tej nowelizacji odwiedziła komisję sejmową, jednak zdecydowanie nie była zadowolona z tego, czego tam doświadczyła.

Ochrona przyrody jest istotną sprawą dla znanej polskiej prezenterki. Nowelizacja ustawy łowickiej miała przynieść w sprawie środowiska wiele korzyści, na co zresztą Kinga Rusin liczyła. W jej ramach zakazano udziału w polowaniach i tresurze psów myśliwskich osobom poniżej 18 roku życia, zabroniono wykorzystywania żywych zwierząt do tresury psów, a także ułatwiono właścicielom ziem wyłączanie ich z obszarów łowieckich.

Kinga Rusin: "Nie czytają tego, nad czym głosują!"

Kinga była niedawno gościem "Gwiazdy Cejrowskiego", gdzie mówiła między innymi o swoich poglądach oraz planach na ewentualną karierę polityczną. Stwierdziła, że nie ma zamiaru mieszać się w politykę, wciąż będzie aktywnie działała w sprawach, które są dla niej ważne. Wspomniała przy okazji jedną bardzo rozczarowującą wizytę w Sejmie. - Patrzyłam, jak na komisji siedzą posłowie i głosują, to mają napisane przy każdym punkcie: tak/nie. Nawet nie czytali tego, nad czym głosują! Cały czas gadali, zupełnie nie o tych rzeczach, o której myśmy rozmawiali. (...) Jak im zwróciłam uwagę, to mówili mi, bym się zamknęła. Więc zaczęłam robić zdjęcia, każdemu z osobna. Nasłuchałam się - opowiadała gwiazda. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Polsatu opowiedziała o walce z rakiem. Aż chce się płakać
  2. Izabela P. publicznie uderza w Piętę! Ma dowody
  3. Odkryli erotyczny sekret kariery Rozenek. To dlatego producenci ją "uwielbiają"
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News