Co na to jej mąż?! Gwiazda TVN wyznała, że w jej typie jest.... Kinga Rusin

Co na to jej mąż?! Gwiazda TVN wyznała, że w jej typie jest.... Kinga Rusin

Kinga Rusin jest znaną prezenterką TVN-u. W stacji prowadzi bardzo chętnie oglądany program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN". Prezenterka wydaje się być bardzo popularna nie tylko wśród telewidzów, ale również pośród sowich znajomych z pracy. Jedna z gwiazd stacji postanowiła podzielić się szokującym wyznaniem dotyczącym prezenterki.

Kinga Rusin po raz kolejny na afiszu. Tym razem za sprawą swojej koleżanki po fachu Agnieszki Woźniak-Starak. Gwiazda telewizji TVN podzieliła się odważnym wyznaniem dotyczącym swojego życia prywatnego. Okazało się, że to wyznanie w dużym stopniu dotyczy właśnie Kingi Rusin.

Kinga Rusin idealną partnerką dla prezenterki TVN-u?

Agnieszka Woźniak-Starak jest znana telewidzom głównie jako prowadząca hitowego show "Azja Express". Prezenterkę będzie można zobaczyć również w kontynuacji programu, która tym razem będzie rozgrywać się na ternie Ameryki Południowej. Jej niedawna wypowiedź dotyczyła jednak rzeczy zupełnie niezwiązanych z programem. Agnieszka Woźniak-Starak wyznała, z którą gwiazdą TVN-u mogłaby się związać w życiu prywatnym. Prezenterka bez wahania wskazała na Kingę Rusin. - Jakbym była facetem, to Kinga byłaby w moim typie. Podziwiam ją za to, jaką jest silną kobietą - powiedziała w wywiadzie dla Faktu. Okazało się, że Woźniak-Starak jest nie tylko fanką charakteru swojej koleżanki po fachu. Prezenterka z chęcią weszłaby w buty Kingi Rusin i poprowadziła program telewizji śniadaniowej. - Tęsknię za telewizją na żywo, dlatego zazdroszczę Kindze „Dzień Dobry TVN”. Lubię sobie wpaść tam na jakieś zastępstwo - powiedziała w dalszej części wywiadu.

Agnieszka Woźniak-Starak szczęśliwą żoną

Gwiazda TVN-u jest żoną Piotra Woźniaka-Starak, producenta filmowego stojącego za takimi hitami filmowymi jak "Bogowie". Czy mąż Agnieszki Woźniak-Starak ma w zaistniałej sytuacji powody do obaw? Być może nie, ponieważ jego żona mówi o sytuacji czysto teoretycznej. Internauci z przymrużeniem oka sugerują jednak, że może powinien on zastanowić się nad swoim podobieństwem do Kingi Rusin. Wydaje się, że małżeństwo dobrze się układa. Niedawno znana para opublikowała zdjęcia z wakacji w Sardynii. Agnieszka Woźniak-Starak i jej mąż pochwalili się spędzaniem wolnego czasu na swoim prywatnym jachcie. W odpoczynku towarzyszyli im znajomi, Zosia Ślotała i jej partner Kamil Hajdar.  
ZOBACZ TAKŻE
  1. Dramat milionów Polaków. 500 plus bezdusznie odebrane, Ty możesz być następny
  2. Pójdą po ciało Mackiewicza! Jest tylko jeden warunek
  3. Tragedia w Warszawie. 3-letnie dziecko wypadło z okna z piątego piętra
Następny artykuł