Kinga Rusin wydaje się ostatnimi czasy spuszczać trochę z tonu. Pochłonięta jest pracą nad nową serią programu „Agent – Gwiazdy”, gdzie ponownie stanie za sterami rywalizacji. Okazuje się jednak, że obowiązki nie były jedynym powodem jej obniżonej aktywności medialnej. Prezenterka musiała stoczyć walkę o swoje zdrowie.

Kinga Rusin jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd TVN. Nie chodzi tu jedynie o występy w poszczególnych programach, ale również pojawianie się na galach, przyjęciach i w akcjach promocyjnych.

Taki natłok pracy potrafi niestety odbić się negatywnie na zdrowiu. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” bardzo mocno się o tym przekonała. Diagnoza, którą postawili jej lekarze, była zdecydowanie zaskakująca.

Kinga Rusin usłyszała druzgocącą diagnozę

Od pewnego czasu coś dziwnego zaczęło dziać się z Kingą Rusin. Prezenterka zaczęła odczuwać permanentne zmęczenie i niewyspanie. W związku z ogólnym wyczerpanie organizmu postanowiła odpocząć na wakacjach. Jednak wypoczynek nad ciepłym morzem i duża dawka promieni słonecznych nic nie zmieniły w jej sytuacji.

Po powrocie podjęła decyzję o udaniu się do specjalisty. Po przeprowadzeniu kompleksowych badań okazało się, że cierpi na anemię. Na początku nie mogła pogodzić się z tym, co usłyszała, ale w końcu wzięła się do roboty. Niestety początkowo nie było widać żadnych rezultatów.

– Długo nie pomagały mi suplementy diety i jedzenie mięsa – wspomina Kinga Rusin.

Ze względu na brak rezultatów, gwiazda postanowiła zmienić swoje podejście o 180 stopni. Tym samym zrezygnowała z jedzenia mięsa. Kiedy przeszła na wegetarianizm, jej wyniki diametralnie się poprawiły.

– Już wiem, że mięso ma fatalny wpływ na zdrowie. Nic lepszego nie mogło się wydarzyć w moim życiu, jak wykluczenie go z menu – przyznała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP przyniosło jej wielką sławę. Próbowała odebrać sobie życie

Jak wyjawiła, wegetarianizm nie był jedyną decyzją, która pomogła jej zażegnać kryzys zdrowotny.

– Zadbałam o siebie. Podstawą wszystkiego jest pozytywne myślenie. Dałam sobie taką siłę i broń organizmowi – wyznała.

Prezenterka potraktowała anemię, jako kolejne wyzwania na swojej drodze. Dzięki temu ani przez chwilę nie zapomina, że ciągle musi dbać o zdrowie. Nauczona własnymi przeżyciami ochoczo zachęca swoich najbliższych do zmiany stylu życia na zdrowszy. Takie nauki sukcesywnie stara się wpajać swoim córkom i partnerowi. On również przyczynił się do polepszenia sytuacji gwiazdy.

– Gdyby nie Marek, jego determinacja, optymizm, wiara i umiejętności, nie bylibyśmy w tym punkcie, w którym jesteśmy – napisała Kinga Rusin.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Opublikowano ZAKAZANY film, który TVP próbowało ocenzurować! Wszystko wyciekło, panika w PiS 
  2. Co się stało ze Sławomirem?! To samo spotkało jego żonę 
  3. Pogrzeb partnera Ireny Santor. Tak pożegnano kultowego polskiego artystę 
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku

Horoskop na 2019 rok. Jakie czekają Cię niespodzianki? Możesz się zdziwić!

Zobacz również