Ujawniono, kto jest najbardziej docenianą gwiazdą TVN

Ujawniono, kto jest najbardziej docenianą gwiazdą TVN Źródło: Fot. Instagram/Kinga Rusin

Kinga Rusin jest jedną z największych gwiazd TVN, która miała nawet zdobyć wielką przychylność Edwarda Miszczaka. Dyrektor programowy dba ponoć o dziennikarkę bardziej niż o inne twarze swojej stacji. 

Kinga Rusin prowadzi obecnie "Dzień Dobry TVN" oraz zajmuje się koordynowaniem kolejnych edycji programu "Agent - Gwiazdy". Widzowie uczynili z niej swą ulubienicę, a ogromny szacunek okazuje jej także Edward Miszczak, który stara się wynajdować dla prezenterki kolejne przynoszące jej popularność zajęcia.

Co robiła w wakacje Kinga Rusin?

Warto zauważyć, że ze względu na pracę Rusin musiała więc odpuścić sobie niebezpieczne, pełne emocji wakacje. Po jej zimowym wypadku na nartach, po którym wróciła do Warszawy z problemami z barkiem oraz poranioną twarzą, przełożony dba ponoć o to, aby kolejny raz nie stało się jej nic złego. - Zna Kingę od lat i ceni jej profesjonalizm, dlatego poprosił, by zrezygnowała z ekstremalnych sportów, żeby na siebie uważała - opowiedziała osoba z otoczenia Miszczaka o jego relacjach z Kingą Rusin.

Czy inne gwiazdy lubią Kingę Rusin?

Jak się więc okazuje, dziennikarka jest dla przełożonego niezwykle cennym punktem, który niezmiennie przekłada się na duże sukcesy stacji. Widzowie zadają sobie pytanie, czy w przyszłości nie stanie się to kością niezgody między prezenterką oraz jej koleżankami z redakcji TVN.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda zmasakrowała Rozenek i skompromitowała Radosława! Dzieje się!
  2. Dramat na koncercie Sylwii Grzeszczak! Szaleniec rzucił się na nią z rękami
  3. Rodowicz wściekła na katolików. „Nic takiego nie miało miejsca!”
  4. Małgorzata Kożuchowska do dziś nie może się pozbierać. To ją zniszczyło
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News