Koszmar Kingi Rusin. Szalona fanka próbowała zrujnować jej życie

Koszmar Kingi Rusin. Szalona fanka próbowała zrujnować jej życie Źródło: screen youtube.com/Magazyn Gala

Kinga Rusin przechodzi ostatnio w swoim życiu prawdziwy koszmar. Celebrytka właśnie zakończyła konflikt z Małgorzatą Rozenek i kiedy wszystko zaczynało wracać do normy, nastąpiła kolejna tragedia.

Kinga Rusin jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych oraz wspiera wiele projektów, które jej zdanie niosą ze sobą dobry przekaz. Niestety jej dobroduszność została bardzo mocno wykorzystana przez jedną z fanek, która na portalu Facebook prowadzi swój fanpage sygnowany zdjęciami celebrytki. Teraz Kinga Rusin musi się ze wszystkiego tłumaczyć.

Kinga Rusin: fanka podszywała się pod dziennikarkę

Eko poradnik urody to profil, który był wspierany przez dziennikarkę. Jego administratorce Rusin nawet dała możliwość korzystania z jej prywatnych zdjęć, które zostały opublikowane w internecie na profilach dziennikarki oraz przekazała kilka swoich przepisów odnoszących się do tematyki profilu. Niestety kobieta, która jest prywatnie jej fanką, bardzo nadużyła środków, które udostępniła jej dziennikarka. Administratorka na swoim profilu wprost podszywała się pod Kingę Rusin. Kobieta pisząc swoje teksty, korzystała z awatara dziennikarki oraz nie podpisywała się pod swoją pracą. Przez co wszystko wyglądało tak, jakby to właśnie Rusin była ich autorką. Dodatkowo redagowała i przeklejała oświadczenia celebrytki z jej Instagrama, a przede wszystkim odpowiadała na pytania fanów właśnie jako Kinga Rusin. - Redaktorka i administratorka profilu, prywatnie moja fanka, nie podpisywała się pod tekstami, a używała mojego awatara... Dodatkowo, przeklejała i przeredagowywała oświadczenia z mojego instagrama i odpowiadała na pytania pod postami jako ja! Można powiedzieć, że się pode mnie podszywała! Wątpliwości wzbudziły też niektóre pozostałe treści i zdjęcia na profilu - pisze Kinga Rusin.

Prezenterka wzięła się za fałszerkę

Nie dziwi więc fakt, że celebrytka postanowiła działać i położyć kres nadużyciom ze strony nieuczciwej fanki, która niemalże zniszczyła jej życie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Zażądałam więc zaprzestania naruszeń i doprowadziłam do zdezaktywowania profilu. Inicjatywę nadal jednak uważam za pożyteczną, a profil ma pewną liczbę fanów. Ustaliłam więc z redakcją, że przejmę ten profil, aby otworzyć go w nowej odsłonie za kilka miesięcy. Najpierw jednak, po przejęciu, przeprowadzę audyt dotychczasowych wpisów.... Ufff... nie mam wolnych niedziel... - czytamy. Rusin bez wątpienia na ten moment ma już serdecznie dosyć tego typu afer z jej udziałem. Celebrytka jeszcze nie zdążyła wrócić do normy po głośnym konflikcie z Małgorzatą Rozenek, w który zaangażowała się połowa polskiego show-biznesu. Jednak nie mogła się spodziewać, że ktoś zechce ją aż tak wykorzystać. Na szczęście została w porę zaalarmowana.Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert Lewandowski rozpoczął Oktoberfest w pięknym stylu! Wygrał piwny pojedynek
  2. Szok! To Meghan Markle zrobiła ze swoją suknią ślubną
  3. Tragiczny bilans. Nie dopuść, by to stało się twojemu dziecku
Następny artykuł