Kinga Rusin pogrążona. Przez córkę straci fortunę

Kinga Rusin pogrążona. Przez córkę straci fortunę Źródło: Fot. Instagram/Kinga Rusin

Kinga Rusin chętnie chwali się sukcesami swych córek, z którymi jest ewidentnie bardzo związana. Jak się właśnie okazało, już wkrótce dziennikarka będzie musiała wydać prawdziwą fortunę, aby spełnić jedno z największych marzeń tegorocznej maturzystki, Igi.

Córka Rusin i Tomasza Lisa od 2012 roku skupiała się przede wszystkim na rozwijaniu coraz bardziej owocnej kariery modelki. Jakiś czas temu zdecydowała się jednak całkowicie poświęcić nauce, aby doskonale zdać egzamin dojrzałości.

Kosztowne plany na przyszłość

Co ciekawe, nastolatka miała spędzać nad książkami tak wiele czasu, że sama znana mama zachęcała ją do chwili przerwy. Jednocześnie dziennikarka jest jednak przekonana, że wysiłek Igi zaprocentuje już w maju. Jeżeli rzeczywiście matura pójdzie dziewczynie wzorowo, planuje ona wyjechać na studia do Londynu. Pomysł ten rodzi jednak także niemałe problemy.

Kinga Rusin wyda majątek

Rok nauki na jednym z najlepszych brytyjskich uniwersytetów kosztuje bowiem ok. 45 tys. zł, które Rusin będzie musiała wyłożyć dla swojej córki. Do tego doliczyć trzeba oczywiście koszty utrzymania Lis poza granicami kraju. Dziennikarka musi więc przygotować się na naprawdę gigantyczne wydatki. Jak zaznaczają internauci, choć rodzice Igi bardzo dobrze zarabiają, to tak kosmiczny wydatek mocno odbije się na ich kieszeni. Kinga Rusin i Tomasz Lis mają na utrzymaniu jeszcze jedną córkę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tadeusz Drozda rozbity przez nagą córkę
  2. Kuba Wojewódzki kpi z biednych Polaków! Internauci w furii
  3. Zdumiewające wyznanie Majdana o Rozenek. „Prawie utopiła swoje dziecko”
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News