Kinga Rusin niedawno walczyła w mediach społecznościowych z Małgorzatą Rozenek. Poróżnione panie natychmiast podzieliły środowisko show biznesu. W tym czasie Iga Lis, piękna córka prezenterki telewizyjnej, zyskiwała coraz większą popularność. Dziewczyna właśnie opublikowała dość odważne zdjęcie.

Kinga Rusin ma dwie córki z Tomaszem Lisem. Pola i Iga dzielnie znoszą trud rozstania rodziców. Dziewczyny stają się raz na jakiś czas przedmiotem doniesień medialnych. Obie także wsparły dziennikarkę, gdy konflikt między nią a Małgorzatą Rozenek nabrał rozpędu.

Iga Lis opublikowała kontrowersyjne zdjęcie. Co na to Kinga Rusin?

Na zdjęciu została uwieczniona w bolerko, które nie zasłoniło jej nawet stanika. Młoda Iga Lis właśnie podzieliła się z fanami dość odważnym zdjęciem, natychmiast skomentowali je fani.

– Piękna figura – pisze jeden z internautów.

– Piękna! – entuzjastycznie wychwala inny.

Iga Lis jest niezwykle piękną kobietą. Możemy jednak przypuszczać, że rodzice nie będą zadowoleni z jej dość ostentacyjnego sposobu bycia w wirtualnym świecie. Dwuznaczne zdjęcia z imprez czy wakacji regularnie wstawia dzięki swojemu Instagramowi. Co na to jej rodzina?

Prywatnie związana jest z muzykiem Taco Hemingwayem. Raper nie udziela wywiadów i stara się żyć z daleka od zgiełku show biznesu. Informacje na temat pary nie zostały potwierdzone przez samych zainteresowanych jednak analiza tekstów z ostatniej płyty Taco nie pozostawia złudzeń – jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce właśnie się zakochał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tak polskie gwiazdy spędzają wakacje [ZDJĘCIA]

Kinga Rusin nie chciała komentować doniesień o nowym związku Igi. Twórczość muzyka zna – wielokrotnie słuchała jego płyt. Jednak zawarła pewną umowę z córkami. Obiecała im, że nie będzie ingerować i komentować ich życia.

Niedawno pojawiły się informacje o wyjeździe córki Lisa i Rusin za granicę. Iga chciała studiować na prestiżowym London School of Economics and Political Science. Właśnie wyjechała do Wielkiej Brytanii a pomoc w urządzeniu się zorganizowała naturalnie jej mama. Pola również zdecydowała się na studia poza Polską. Wyjechała do Stanów Zjednoczonych i uczyła się dziennikarstwa. Wkrótce jednak zrozumiała, że to Warszawa jest jej miejscem.

Odważne zdjęcie Igi Lis krąży już po Internecie. Czy Kinga Rusin porozmawia z córką o jej „medialnym życiu”?

Kinga Rusin
Instagram/ Iga Lis

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Taco Hemingway skrywa zaskakującą przeszłość. Czy Iga Lis o tym wiedziała?!
  2. To będzie afera roku! Media: Gwiazdor opisał szczegóły seksu z Igą Lis
  3. Wstrząsająca napaść na Michała Szpaka! Zaatakowali go chuligani
  4. Bestialstwo! Bezbronne zwierzaki katowane w cyrku, kilkadziesiąt ciosów w 2 minuty
  5. Znaki zodiaku kobiet, z którymi mężczyźni boją się wiązać

Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!

Czy Taco Hemingway i Iga Lis są dobraną parą?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz również