Kinga Rusin spali się ze wstydu?! Półnagie zdjęcia jej córki krążą po sieci

Kinga Rusin spali się ze wstydu?! Półnagie zdjęcia jej córki krążą po sieci

Kinga Rusin niedawno walczyła w mediach społecznościowych z Małgorzatą Rozenek. Poróżnione panie natychmiast podzieliły środowisko show biznesu. W tym czasie Iga Lis, piękna córka prezenterki telewizyjnej, zyskiwała coraz większą popularność. Dziewczyna właśnie opublikowała dość odważne zdjęcie.

Kinga Rusin ma dwie córki z Tomaszem Lisem. Pola i Iga dzielnie znoszą trud rozstania rodziców. Dziewczyny stają się raz na jakiś czas przedmiotem doniesień medialnych. Obie także wsparły dziennikarkę, gdy konflikt między nią a Małgorzatą Rozenek nabrał rozpędu.

Iga Lis opublikowała kontrowersyjne zdjęcie. Co na to Kinga Rusin?

Na zdjęciu została uwieczniona w bolerko, które nie zasłoniło jej nawet stanika. Młoda Iga Lis właśnie podzieliła się z fanami dość odważnym zdjęciem, natychmiast skomentowali je fani. - Piękna figura - pisze jeden z internautów. - Piękna! - entuzjastycznie wychwala inny. Iga Lis jest niezwykle piękną kobietą. Możemy jednak przypuszczać, że rodzice nie będą zadowoleni z jej dość ostentacyjnego sposobu bycia w wirtualnym świecie. Dwuznaczne zdjęcia z imprez czy wakacji regularnie wstawia dzięki swojemu Instagramowi. Co na to jej rodzina? Prywatnie związana jest z muzykiem Taco Hemingwayem. Raper nie udziela wywiadów i stara się żyć z daleka od zgiełku show biznesu. Informacje na temat pary nie zostały potwierdzone przez samych zainteresowanych jednak analiza tekstów z ostatniej płyty Taco nie pozostawia złudzeń - jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce właśnie się zakochał.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kinga Rusin nie chciała komentować doniesień o nowym związku Igi. Twórczość muzyka zna - wielokrotnie słuchała jego płyt. Jednak zawarła pewną umowę z córkami. Obiecała im, że nie będzie ingerować i komentować ich życia. Niedawno pojawiły się informacje o wyjeździe córki Lisa i Rusin za granicę. Iga chciała studiować na prestiżowym London School of Economics and Political Science. Właśnie wyjechała do Wielkiej Brytanii a pomoc w urządzeniu się zorganizowała naturalnie jej mama. Pola również zdecydowała się na studia poza Polską. Wyjechała do Stanów Zjednoczonych i uczyła się dziennikarstwa. Wkrótce jednak zrozumiała, że to Warszawa jest jej miejscem. Odważne zdjęcie Igi Lis krąży już po Internecie. Czy Kinga Rusin porozmawia z córką o jej "medialnym życiu"? Kinga Rusin Instagram/ Iga LisZOBACZ TAKŻE:
  1. Taco Hemingway skrywa zaskakującą przeszłość. Czy Iga Lis o tym wiedziała?!
  2. To będzie afera roku! Media: Gwiazdor opisał szczegóły seksu z Igą Lis
  3. Wstrząsająca napaść na Michała Szpaka! Zaatakowali go chuligani
  4. Bestialstwo! Bezbronne zwierzaki katowane w cyrku, kilkadziesiąt ciosów w 2 minuty
  5. Znaki zodiaku kobiet, z którymi mężczyźni boją się wiązać
Następny artykuł