Kinga Rusin wzięła potajemny ślub?! Sensacyjne informacje

Kinga Rusin wzięła potajemny ślub?! Sensacyjne informacje Źródło: Instagram/Kinga Rusin

Kinga Rusin od lat żyje w bardzo udanym związku z Markiem Kujawą. Para wydaje się niezwykle szczęśliwa, jednak unika udzielania medialnych komentarzy na tematy prywatne. Media obiegają właśnie informacje, według których dziennikarka miała w tajemnicy poślubić swego ukochanego.

Kinga Rusin należy do grona najbardziej rozchwytywanych i cenionych prezenterek w Polsce. Gwiazda chętnie udziela wywiadów, jednak nie chce w nich zazwyczaj poruszać tematów prywatnych. Mimo że jej związek z Markiem Kujawą trwa od naprawdę długiego czasu, fani wciąż wiedzą o nim niewiele.

Kinga Rusin wzięła potajemny ślub?

Co ciekawe, media niespodziewanie obiegły właśnie informacje, według których Kinga Rusin miała w tajemnicy poślubić swego ukochanego. Jest to o tyle możliwe, że dziennikarka rzeczywiście skutecznie oddziela sferę prywatną od zawodowej i prawdopodobnie pozostawiłaby te wyjątkowe chwile jedynie dla rodziny oraz najbliższych przyjaciół.

Skąd jednak wzięły się plotki o rzekomym ślubie Rusin i Kujawy? Źródło domysłów okazuje się naprawdę zaskakujące. Tajemnicę popularnej dziennikarki miała bowiem zdradzić Edyta Górniak.

Edyta Górniak zdradziła tajemnicę Kingi Rusin?

Gwiazdy przez długi czas pozostawały ze sobą w konflikcie. Po jednym z wywiadów, które wokalistka udzieliła prezenterce w "Dzień Dobry TVN", pierwsza z nich zarzekała się, że już nigdy nie zagości w studiu programu. Nie chciała rozmawiać na wizji z dziennikarką, gdyż ta miała dopytywać o szczegóły życia prywatnego piosenkarki, chociaż miały poruszać tematy czysto zawodowe.

Ostatecznie celebrytki pogodziły się jednak najpewniej na planie formatu "Agent - Gwiazdy". Górniak zgodziła się bowiem przyjść do "Dzień Dobry TVN", kiedy odcinek prowadziła właśnie Rusin u boku Piotra Kraśki. Między paniami wywiązał się zaskakujący dialog, w czasie którego sekret jednej z nich miał zostać ujawniony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

- Co za spotkanie! Mówiłaś, że już nigdy nie przyjdziesz do "Dzień Dobry TVN" - powiedziała z uśmiechem dziennikarka.

- A ty mówiłaś, że nigdy nie wyjdziesz za mąż - odpowiedziała szybko wokalistka.

Chociaż piosenkarka mogła oczywiście odnieść się do pierwszego ślubu Rusin z Tomaszem Lisem, fani są przekonani, że prezenterka ostatecznie zdecydowała się na powiedzenie sakramentalnego "tak" Markowi Kujawie. Prawdę w tej kwestii zna jednak jedynie sama dziennikarka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Syn Martyniuka odciął się od córki? Rodzice bardzo się o niego martwią
  2. Królowa Elżbieta jest śmiertelnie chora? "Widać objawy"
  3. Polityczny koniec Jakiego. Kaczyński zdecydował?
  4. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  5. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie. Nikt jej nie znalazł

Źródło: Plotek

Następny artykuł