Kinga Rusin dostanie szału. Media ujawniły jej sekret

Kinga Rusin dostanie szału. Media ujawniły jej sekret

Kinga Rusin wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą w mediach uchodzili za parę idealną. Jednak jak się okazuje, nawet w tak doskonałym związku zdarzają się zgrzyty. Teraz para przeżywa niemały kryzys, który według wielu wywołany jest byłym mężem dziennikarki.

Jak możemy przeczytać w "Dobrym tygodniku" w związku Kingi Rusin ostatnio nie dzieje się za dobrze. Jej życie u boku Marka Kujawy rozpoczęło się od gorącego uczucia i ciągłych uśmiechów, widać było, że cieszą się każdą wspólną chwilą. Niestety z biegiem lat uczucie zaczęło przygasać, a para poza fleszami aparatów już nie wygląda na taką szczęśliwą. Ich problemy rozpoczęły się jeszcze w poprzednim roku, gdy Kinga Rusin pracowała nad programem "Agent". W tym czasie jej partner balował w warszawskich klubach w towarzystwie pięknych koleżanek. Dziennikarka była wściekła, że sama musi pracować całymi dniami, a jej partner imprezuje w najlepsze. Teraz media mówią o kolejnych doniesieniach, które z pewnością doprowadzą Rusin do szału.

Kinga Rusin przechodzi kryzys w związku

Jeszcze kilka miesięcy temu od pary biła prawdziwa miłość i czułość, teraz niestety ich związek stał się znacznie zimniejszy i oschły. Oczywiście na bankietach i ściankach para nadal wspólnie pozuje, ale gdy tylko gasną flesze, uśmiech znika z ich twarzy. Według mediów powodem może być były mąż dziennikarki Tomasz Lis. Według znajomych Kingi Rusin jej związek zaczął się psuć w momencie, gdy Tomasz Lis rozstał się ze swoją żoną. Wtedy właśnie relacje między byłymi małżonkami zaczęły się poprawiać. Dodatkowo mają dwie córki, które tworzą kolejne okazje do wspólnych spotkań.

 - Mamy dwoje dzieci. To nas będzie już łączyć do końca życia. Raz byliśmy nawet na wspólnym obiedzie. Była osiemnastka naszej córki, więc świętowaliśmy razem - mówi Rusin

Niedawno Rusin zaskoczyła wszystkich, wyznając, że chciałaby w przyszłości przyjaźnić się z Tomaszem Lisem. Czyżby ich na nowo powstająca relacja była powodem problemów w aktualnym związku Rusin?
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Wszyscy oglądali seriale, w których grał. Nie żyje
  2. Legendarny aktor jeszcze parę dni temu bawił się w Opolu. Nagle trafił do szpitala
  3. Mroczny okres z życia gwiazdy Polsatu. Gdyby nie mąż doszłoby do tragedii
źródło: pomponik.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu