Kinga Rusin wyjawiła zaskakujący sekret. Podjęła tę decyzję z braku pieniędzy

Kinga Rusin wyjawiła zaskakujący sekret. Podjęła tę decyzję z braku pieniędzy Źródło: instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd show-biznesu. W ostatnim czasie o celebrytce robi się coraz głośniej. To za sprawą wywiadów, których chętnie udziela. Odpowiadając na pytania często zdradza kulisy swojego prywatnego życia. Ostatnio wyjawiła sekret, który zaskoczył fanów. Był związany z zaskakującą przeszłością celebrytki oraz brakiem pieniędzy.

Nie wszystkie znane z ekranu gwiazdy zawsze należały do grona osób majętnych. Wielu fanów nie potrafi jednak w to uwierzyć, gdyż teraz w większości nie narzekają na brak drogich ubrań, luksusowych samochodów, a także pięknych domów. Niektórzy nie mogli sobie od razu na nie pozwolić. Dopiero popularność pomogła im spełnić finansowe marzenia. Również Kinga Rusin, o czym sama wspomina, nie miała w przeszłości zbyt dobrej sytuacji. Ostatnio podzieliła się małym sekretem, o którym nie wiedział nikt.

Kinga Rusin dzieli się kulisami ślubu z Tomaszem Lisem

Kinga Rusin pojawiła się w programie "Gwiazdy Cejrowskiego". Opowiedziała tam ciekawą anegdotę związaną ze swą suknią ślubną. Kiedyś u gwiazdy "nie przelewało się", więc podczas jednego z ważniejszych dni życia ubrana była w... strój komunijny. Wspominając stare czasy celebrytka nie wstydziła się tego. Była pełna zrozumienia wobec swojej dawnej sytuacji. Jak sama przyznaje, nie założyła sukni ślubnej nie tylko z powodów finansowych. Miała po prostu bardzo szczupłą figurę i wszystkie dostępne wówczas rozmiary były dla niej za duże.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Do ślubu poszłam w sukience komunijnej, bo nie miałam pieniędzy, żeby sobie kupować Bóg wie jaką sukienkę. Ona była z wypożyczalni sukien ślubnych, ale byłam strasznie chuda wtedy, że suknie ślubne były za duże - opowiedziała w programie "Gwiazdy Cejrowskiego".

Kinga Rusin obecnie nie narzeka na brak gotówki

Obecnie gwiazda TVN zdaje się nie narzekać na problemy finansowe. Wspominają o tym choćby fani, którzy komentują zdjęcia publikowane przez nią na Instagramie. Na fotografiach widać często drogie kosmetyki i perfumy, którymi chętnie się chwali (niektóre pochodzą z linii produkcyjnej jej własnej firmy). Również kreacje, które na siebie wkłada, z pewnością są dziełem znanych projektantów. Jak twierdzą fani, wyglądają przepięknie i bardzo bogato. Dziennikarka chętnie chwali się też wakacjami w ciepłych krajach, do których podróżuje regularnie. Według fanów to naprawdę doskonały znak, bo dzięki ciężkiej pracy zasłużyła, aby żyć w wygodny sposób. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Wieniawa mocno przesadziła? Fani nie mają litości dla gwiazdy
  2. Kożuchowska jak prawdziwa matka Polka. Jak gwiazda spędziła wolny dzień?
  3. Kim jest mąż Barbary Kurdej Szatan? To prawdziwa gwiazda
  4. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  5. Michał Szpak POKAZAŁ mieszkanie. Czy jego RODZICE wiedzą jak mieszka?!
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News