Tego nikt się nie spodziewał. Taco Hemingway podczas koncertu na wypełnionym po brzegi Narodowym zwrócił się nagle do córki Kingi Rusin

Tego nikt się nie spodziewał. Taco Hemingway podczas koncertu na wypełnionym po brzegi Narodowym zwrócił się nagle do córki Kingi Rusin Źródło: Instagram/Iga Lis

Kinga Rusin może pochwalić się piękną córką. Podczas koncertu na stadionie Narodowym, chłopak Igi Lis zwrócił się do swojej ukochanej. Nikt nie spodziewał się takich słów ze strony Taco Hemingwaya.

Kinga Rusin może być dumna ze swojej córki. Iga Lis jest przepiękną i bardzo ambitną dziewczyną. Od roku córka znanej prezenterki studiuje w Londynie i to aż dwa kierunki - historię i stosunki międzynarodowe. Podczas koncertu na stadionie narodowym, chłopak Igi, Taco Hemingway wykrzyczał do ukochanej słowa, których nikt się nie spodziewał. 

Kinga Rusin nie akceptuje związku córki? 

Taco Hemingway to polski raper, członek duetu Taconafide. W utworach muzyka występują dość ostre teksty, które na pewno nie spodobały się Kindze Rusin. Pojawiły się nawet pogłoski, że prezenterka nie akceptuje związku jej młodszej córki z raperem. Gdy dziennikarze zapytali Rusin, co sądzi na temat spotykania się jej córki z Taco Hemingwayem, prezenterka dyplomatycznie uniknęła odpowiedzi. Oznajmiła, że nie wypowiada się na temat życia prywatnego córek, gdyż są dorosłe i same już podejmują pewne decyzje. 

W sobotę 28 września na stadionie Narodowym odbył się koncert, na którym wystąpił chłopak Igi Lis, Taco Hemingway oraz Dawid Podsiadło. Bilety na to wydarzenie rozeszły się w mgnieniu oka. Raper ma rzeszę fanów, w szczególności wśród młodych dziewczyn. Serce muzyka jest już zajęte przez córkę Kingi Rusin, do której na wczorajszym koncercie raper zwrócił się.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Igi, kochanie, gdziekolwiek jesteś – ledwie żyję, zaraz będę - powiedział raper na koniec koncertu. 

Najprawdopodobniej w przekazie muzyka chodzi o spotkanie z Igą, na które muzyk musi polecieć aż do Londynu. Widocznie miłość w ich związku kwitnie, skoro raper zdecydował się na publiczne wykrzyczenie takich słów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Jednak to nie pierwszy raz, kiedy Hemingway zwraca się publicznie, bezpośrednio do swojej ukochanej. W piosence "Kabriolety" muzyk opowiada o tym, że paparazzi nie dają parze spokoju bez względu na okoliczności, byleby mieli kolejny materiał do pisania.

- Igi dzwoni, paparazzi znów nas złapał – słabo. My z ekipą, Bogu dzięki japy zamazano - możemy usłyszeć w piosence Taco Hemingwaya "Kabriolety".

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Michał Szpak wyszedł na scenę i wszyscy zamarli. Obok niego stanęła zjawiskowo piękna kobieta
  3. Chciał zabić swoją żonę i córkę. Teraz jest sparaliżowany
  4. Gołąbki Magdy Gessler w obłędnym sosie. Oto prosty przepis na spektakularny obiad, niebo w gębie
  5. Złe wiadomości na jutro. IMGW pilnie ostrzega Polaków przed niebezpieczeństwem

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł