Kinga Rusin pozostaje w konflikcie z z Małgorzatą Rozenek-Majdan i nic nie zapowiada, żeby miał się on szybko zakończyć. Sprawę z zapartym tchem śledzi cała Polska, a teraz okazuje się, że w kłótnię włączył się również sam ojciec Rozenek. To co powiedział wstrząsnęło fanami kobiety. 

Kinga Rusin od kilku dni publicznie awanturuje się z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Wszystko zaczęło się już niemalże miesiąc temu od ostrej wymiany zdań między Rozenek-Majdan i Joanną Krupą.

Z czasem w sprawę zaangażowało się wiele osób z show-biznesu i nic nie zapowiada, by sprawa miała się szybko zakończyć. Teraz o konflikcie wypowiedział się również ojciec jednej z kobiet, a to co powiedział zaszokowało fanów, którzy z zapartym tchem śledzili rozwój sprawy.

Od czego zaczął się konflikt Małgorzaty Rozenek-Majdan z Kingą Rusin?

Wielki konflikt w polskim show biznesie trwa już od kilku tygodni. Fani z zapartym tchem śledzą rozwój sytuacji i czekają na kolejne ostre wypowiedzi celebrytek, lecz mało kto już pamięta, od czego cała sytuacja tak naprawdę się zaczęła.

Otóż przypomnijmy, że drama swój początek miała około połowy sierpnia, kiedy to Małgorzata Rozenek-Majdan pokłóciła się z Joanną Krupą. Przedmiotem konfliktu miało być reklamowanie kosmetyków, które testowane są na zwierzętach. Po podpisaniu kontraktu między Rozenek a firmą Avon, Krupa zdecydowała się opublikować na Instagramie kontrowersyjny wpis w którym deklarowała, że ona nigdy nie poniżyła by się reklamowaniem kosmetyków firmy, która ma eksperymentować na zwierzętach.

Co raz więcej osób angażuje się w spór gwiazd

Z czasem sprawa zaczęła nabierać rozpędu i w konflikt między dwoma celebrytkami angażować się zaczęło coraz więcej znanych osób. Początkowo były to jedynie głosy poparcia dla jednej ze stron, które z czasem zmieniły się w otwarte ataki na kolejne medialne postaci.

Sytuacja zaogniła się w momencie, kiedy Krupę poparła Kinga Rusin. Wtedy główny temat sporu został zapomniany, a kobiety zaczęły wypominać sobie podkradanie mężów czy stosowanie botoksu i poddawanie się operacjom plastycznym. Małgorzaty Rozenek-Majdan z kolei zaczął bronić jej mąż, który znalazł i zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie Rusin w futrze, które miało dowodzić hipokryzji kobiety. Pouczył ją również, by nie zaczepiała jej taty, który jest byłym skarbnikiem PiS-u i znajomym Jarosława Kaczyńskiego.

– Kingo, bardzo cię proszę w swoje medialne wojenki nie włączaj mojego teścia, który ma więcej honoru i klasy niż tacy ludzie jak ty – zaapelował Majdan.

Kinga Rusin ostro skrytykowana przez ojca Rozenek

Okazało się, że wpis Radosława Majdana opublikowany został jednak na darmo, bowiem Stanisław Kostrzewski sam zdecydował się wypowiedzieć w mediach o całym konflikcie.

– Show-biznes to bardzo specyficzne środowisko, pełne żmij i gadów. Kinga Rusin jest tego najlepszym przykładem. Po tym, co napisała, uważam, że to toksyczna osoba, która chce zaistnieć na chwilę we wszystkich mediach kosztem Małgosi. Podejrzewam, że chciała, by było o niej głośno, ponieważ marka jej kosmetyków jest niszowa. Powiem z ręką na sercu, że moja córka nie skrzywdziłaby żadnego stworzenia. Małgosia uratowała dziesiątki zwierząt, między innymi kuca, który miał iść na rzeź. To dziewczyna o gołębim sercu i każdy, kto twierdzi inaczej, nie może pochwalić się rozumem – powiedział w rozmowie z „Faktem„.

Tą wypowiedzią Kostrzewski najwyraźniej chciał udowodnić, że na bieżąco śledzi sytuację medialną rozwijającą się wokół konfliktu jego córki i doskonale się w niej orientuje. Jednocześnie ostre słowa mężczyzny oburzyły fanów Rusin, którzy nie spodziewali się, że mężczyzna postanowi zabrać głos w sprawie medialnej burzy.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Beata Szydło nie zamierza się tłumaczyć! Zrobiła wszystko, by to ukryć
  2. ZUS bije na alarm! Nie wierzcie w te wiadomości, stracicie mnóstwo pieniędzy
  3. Fani we łzach. Uwielbiana para z M jak Miłość odkrywa największe tajemnice serialu

Najgorętsze romanse gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]


Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Redaktor, recenzent, copywriter.