Kinga Rusin OKRADZIONA! Zupełnie straciła równowagę

Kinga Rusin OKRADZIONA! Zupełnie straciła równowagę

Kinga Rusin przeżyła naprawdę trudne chwile. Kiedy po miłej wizycie w jednej ze stołecznych kawiarni powróciła do swego samochodu, nieoczekiwanie odkryła, że została okradziona. Gwiazda wyglądała na wyraźnie zdezorientowaną i zdenerwowaną.

Rusin jest jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Widzowie znają ją przede wszystkim jako prowadzącą programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN" oraz show "Agent - Gwiazdy".

Kinga Rusin w niezwykle trudnej sytuacji
Dziennikarka niestety musiała zmierzyć się z ogromnym problemem. Przebywając ze swym psem na spotkaniu w centrum Warszawy odkryła bowiem, że została okradziona. Z jej jaguara zniknęła bowiem przednia tablica rejestracyjna. Nie wiadomo, czy gwieździe udało się już ustalić, w jakich okolicznościach została skradziona.

Jak zachowała się Rusin w tej sytuacji?

Dziennikarka była wyraźnie zdezorientowana, a całe zdarzenie ewidentnie wyprowadziło ją z równowagi. Bez wątpienia nie pomógł jej także fakt, iż wydarzenie to było nagrywane przez krajowych dziennikarzy. Aby w spokoju zastanowić się, co robić, gwiazda po chwili wróciła do kawiarni. Tam, z telefonem w ręku, próbowała sobie poradzić z trudną sytuacją. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Taksówkarz nie wiedział, że jedzie z Ewą Farną. To co mówił, zapamięta do końca życia
  2. To nie miało wyjść na jaw! Oliwia Bieniuk spotyka się z synem kontrowersyjnej celebrytki
  3. Kochały go miliony Polaków, on pluje im w twarz. „Aktorstwo to była strata czasu”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News