Rusin publicznie ośmieszona. Najbardziej zaskakuje jej reakcja

Rusin publicznie ośmieszona. Najbardziej zaskakuje jej reakcja

Kinga Rusin w ostatnim czasie ponosi konsekwencje swojego sporu z Małgorzatą Rozenek. Obydwie gwiazdy musiały wygasić swój konflikt po interwencji włodarzy TVN-u. W sieci pojawiła się parodia całej sytuacji. Reakcja Kingi Rusin zaskoczyła wszystkich.

Kinga Rusin na pewno przez długi czas będzie jeszcze pamiętać swój konflikt z inną gwiazdą telewizji, Małgorzatą Rozenek. Prezenterki ostro pokłóciły się o testowanie kosmetyków na zwierzętach. Cały konflikt postanowiła w zabawny sposób skomentować znana piosenkarka.

Kinga Rusin ośmieszona przez Nosowską?

Profil na Instagramie Katarzyny Nosowskiej to prawdziwa kopalnia prześmiewczych materiałów. Piosenkarka w bardzo charakterystyczny sposób komentuje otaczającą nas rzeczywistość, a zamieszczane przez nią filmiki biją rekordy popularności. W swojej najnowszej produkcji postanowiła wziąć na warsztat konflikt pomiędzy Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek. - Jemano kochani. Jako że jestem już tydzień na diecie, postanowiłam wprowadzić na rynek serię swoich produktów. Oto poduszka Be Quiet Pillow - tak Nosowska rozpoczyna swój film. Przykładając poduszkę do twarzy, Nosowska tłumaczy działanie niewyobrażalnego produktu. - Ta strona służy do wizualizowania przyszłych efektów, jeżeli chodzi o figurę. Druga strona przeznaczona bardziej dla rozrywki, relaksu. Służy do wydawania w wyobraźni pieniędzy ludzi bogatych - mówi w dalszej części materiału. Po tych słowach artystka przechodzi do bezpośredniego uderzenia w konflikt Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek. Piosenkarka otwarcie żartuje z najważniejszego wątku w całej historii ich sprzeczki. - W przyszłości planuję wprowadzenie trzeciej strony, która będzie służyła do tego, aby rzucać klątwy na tych, którym nie życzymy dobrej figury. Kochani, poduszki są znakomite, tylko trochę testowane na zwierzętach. Także polecam wam serdecznie, zamawiajcie! - kwituje na koniec filmu znana artystka. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Cały film okraszony jest podpisem "Sklepik PATrz&KUP", co jest oczywistym nawiązaniem do sklepu prezenterki telewizyjnej noszącego nazwę Pat&Rub.

Kinga Rusin zaskakująco odpowiada na parodię

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Kingi Rusin. Większość osób spodziewała się, że będzie ona wkurzona zaistniałą sytuacją. Prezenterka zadziwiła jednak wielu swoich krytyków i bardzo pochlebnie wypowiedziała się na temat materiału przygotowanego przez Katarzynę Nosowską. - I love you @nosowska.official i to już od czasu naszych wspólnych kolonii w Bułgarii, lat temu.... PATRZ&KUP dobre, pozdrawiamy Ciebie ja i Pat&Rub - napisała w sieci. Patrząc na to, jak długo znają się obydwie panie, nie ma co się dziwić, że Kinga Rusin zdążyła już przyzwyczaić się do ciętego humoru swojej przyjaciółki. Prezenterka pokazała, że w niektórych sprawach potrafi jednak zachować duży dystans.
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Sklepik PATrz&KUP

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

ZOBACZ TAKŻE
  1. Barwy szczęścia: Ulubiona aktorka odchodzi z serialu. Grała tam od 11 lat 
  2. Elżbieta Jaworowicz zmiażdżyła konkurencję. Spektakularne zwycięstwo nad Magdą Gessler 
  3. Lewandowska na liście najbogatszych. Wiadomo ile ma pieniędzy 
Następny artykuł