Kinga Rusin się nie popisała. W rozmowie z Natalią Kukulską o śmierci jej matki zaliczyła mega wtopę

Kinga Rusin się nie popisała. W rozmowie z Natalią Kukulską o śmierci jej matki zaliczyła mega wtopę Źródło: YouTube - Plejada

Kinga Rusin postanowiła przeprowadzić poważną rozmowę z Natalią Kukulską. Podczas wywiadu popełniła jednak wielki błąd, który został wytknięty prezenterce przez internautów, którzy zaczęli komentować nietypową wpadkę. Opinie o rozmowie są niemal wyłącznie negatywne.

Kinga Rusin postanowiła porozmawiać z Natalią Kukulską na temat ostatnich wydarzeń z jej życia. Nikt nie spodziewał się jednak, że dojdzie do tak wielkiej wpadki, w konsekwencji której prezenterka spotka się z ogromną krytyką. Słowa internautów nie pozostawiają wątpliwości wobec skali kompromitacji, jakiej dopuściła się dziennikarka. Świadczy to przede wszystkim o jej przygotowaniu do rozmowy, które zawsze powinno stać na najwyższym poziomie.

Do wpadki doszło dziś w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie regularnie zapraszani są goście ze świata polskiego show-biznesu. Tym razem to właśnie Natalia Kukulska miała okazję zasiąść na kanapie w telewizji śniadaniowej i porozmawiać o tym, co obecnie dzieje się w jej życiu. Sama jednak nie miała prawa spodziewać się tak nietypowego pytania, na które mogła zareagować jedynie zdziwieniem.

Kinga Rusin krytykowana za swoje kompromitujące pytanie

Natalia Kukulska mogła przypomnieć się Polakom, opowiadając o tym, co ostatnio dzieje się w jej życiu. Piosenkarka wciąż jeździ i koncertuje w całej Polsce, a jej terminarz jest napięty. Udało się jednak znaleźć w nim miejsce na krótką wizytę w studiu telewizji TVN, gdzie można było poruszyć kilka ważnych tematów dotyczących ostatnich tygodni.

W rozmowie z Kukulską uczestniczyła Kinga Rusin, która miała okazję zadać kilka ważnych pytań, jednak jedno z nich wywołało ogromną burzę. Widać było zmieszanie wszystkich osób obecnych w studiu, jak również samej Rusin, która z początku nie zrozumiała swojego błędu. Wyprowadziła ją z niego dopiero sama Kukulska, nie ukrywając jednocześnie zdziwienia.

Prowadząca dzisiejsze pasmo telewizji śniadaniowej przypomniała ostatnią sytuację z życia piosenkarki. Po wielu latach zdecydowała się ona wybrać po raz pierwszy w miejsce, gdzie wiele lat temu w katastrofie lotniczej zginęła jej matka, Anna Jantar. Do wypadku doszło w Warszawie przy lotnisku Okęcie. Kinga Rusin pomyliła to zdarzenie z zupełnie inną katastrofą.

Kinga Rusin zaliczyła okropną wtopę

- Pojechałaś po raz pierwszy od 39 las na miejsce katastrofy do Lasu Kabackiego i powiedziałaś takie słowa: Czy jest sens wracać do dramatycznych szczegółów i otwierać ranę. Sensem jest jedynie ocalić od zapomnienia"... - powiedziała prezenterka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Sprostuję tylko, że to nie do Lasu Kabackiego, tylko niedaleko Okęcia. To inne miejsce, inna katastrofa się tam wydarzyła - odpowiedziała szybko Natalia Kukulska.

Wygląda więc na to, że Kinga Rusin pomyliła dwie katastrofy. Jedna z nich miała miejsce w Lesie Kabackim, do dziś jest ona największym wypadkiem lotniczym w historii Polski pod względem liczby ofiar. Drugie zdarzenie, z udziałem Anny Jantar, dotyczyło rozbicia się maszyny w okolicach Okęcia. Kinga Rusin z pewnością na długo zapamięta tę wpadkę.

  1. Michał Szpak jest ZAKOCHANY! Wiemy w kim! Przyznał szczerze: „To był właśnie TEN strzał!"
  2. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  3. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  4. Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu
  5. Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył"
  6. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało

źródło: Super Express

Następny artykuł