Kinga Rusin pokazała się w sposób, w jaki nikt wcześniej jej nie kojarzył. Zrobiła sobie nagie zdjęcie w wannie i wrzuciła je do sieci. Fani zaniemówili!

Kinga Rusin to celebrytka znana przede wszystkim z programu „Agent Gwiazdy” i weekendowych wydań „Dzień Dobry TVN”, które od 2016 roku prowadzi razem z Piotrem Kraśko. Skończyła XXXIII Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Warszawie, a także italianistykę na Uniwersytecie Warszawskim. W 2006 roku rozwiodła się z Tomaszem Lisem, z którym miała dwie córki Polę i Igę. Obecnie jej partnerem jest Marek Kujawa.

Ostatnio Kinga Rusin zaskoczyła fanów udostępniając na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym nago zapozowała w wannie. Nie każdy by się na to zdobył, ponieważ kadr naprawdę był odważny. Sądząc po opisie, zdjęcie było związane kampanią promocyjną jej marki Pat&Rub, co w żaden sposób nie przeszkadzało fanom, którzy jak zwykle byli zachwyceni swoją idolką.

– […]Te kosmetyki są nie tylko zdrowe i bardzo skuteczne, to jest też pewna filozofia życia i świadomy wybór. Z całego serca polecam. – napisała na Instagramie.

Ile lat ma Kinga Rusin?

Warto zapytać, na ile wygląda, ponieważ biorąc pod uwagę jej zdjęcie i reakcje fanów te dwie liczby mogą być różne. Kinga Rusin urodziła się 9 marca 1971 roku w Warszawie, wynika z tego, że obecnie ma 47 lat. Nie widać tego po niej, jest osobą aktywną zawodowo, która spełnia się, pracując w telewizji. Komentarze pod postem gwiazdy, mówią same za siebie, wygląda pięknie! Dziennikarka ma już za sobą także występy charytatywne, w 2017 roku wystąpiła w specjalnym świątecznym odcinku teleturnieju TVN „Milionerzy”, gdzie będąc w parze z Piotrem Kraśko, wygrała 500 tys. złotych dla Fundacji TVN – „Nie jesteś sam”.

PRZECZYTAJ: Ogromna burza po śmierci Kory! „Nie przegrała żadnej, p*eprzonej walki!”
PRZECZYTAJ: Dorota Wellman ZMIAŻDŻYŁA PiS! Tak ostro jeszcze nie było
PRZECZYTAJ: GWIAZDA TVN BEZCZELNIE CHWALIŁA SIĘ ADOPCJĄ PSÓW! PSY NIESTETY NADAL PRZEBYWAJĄ W SCHRONISKU

Kinga Rusin
fot. instagram
Kinga Rusin
Instagram.com/@kingarusin
Kinga Rusin
fot. Instagram

Miłość na okładce, a potem gorzkie rozstanie. Ich dopadła klątwa


12 najbardziej szokujących rozwodów gwiazd [ZOBACZ!]

Zobacz również

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.