Sensacyjne doniesienia o Kindze Rusin i jej partnerze. "To będzie ich wspólne dziecko"

Sensacyjne doniesienia o Kindze Rusin i jej partnerze. "To będzie ich wspólne dziecko" Źródło: youtube.com/FAKT24.PL

Kinga Rusin długo czekała na ten moment. Już za kilka dni będzie po wszystkim, a stres się zmniejszy. Pojawi się ekscytacja i zadowolenie z efektów. Każdy już mówi o wspólnym dziecku Kingi i jej partnera.

Kinga Rusin ma w swoim partnerze, Marku Kujawie, wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że prezenterka postanowiła właśnie z nim stworzyć coś nowego. Sama Kinga uchyliła rąbka tajemnicy.

Kinga Rusin w końcu zdecydowała się na ten krok

To, co stworzyli wspólnie Rusin i Kujawa nazywane jest przez wielu mianem "ich wspólnego dziecka". Bardzo słusznie, bowiem projekt, którego się podjęli, od a do z jest stworzony przez nich. Chodzi o kosmetyki, które mają zrewolucjonizować rynek. Kinga, która prowadzi firmę Pat&Rub wraz z partnerem miała ostatnio dużo pracy.

- Jest to rewolucja na rynku - produkty naturalne w bardzo przystępnej cenie. Nazwę zachowujemy jeszcze przez chwilę w tajemnicy - tyle na temat kosmetyków napisała właścicielka marki.

Wszystko zaczęło się 2 lata temu, kiedy prezenterka wraz z adwokatem spędzali urlop w Tajlandii. Podróż, okoliczności przyrody i wszelkie atrakcje tak ich zainspirowały, że postanowili stworzyć coś kompletnie własnego.

- Chętnie wracali do wspomnień, ale też dużo rozmawiali o przyszłości i rozwoju marki, którą Rusin stworzyła wiele lat temu. Wtedy też wspólnie wpadli na ten pomysł - zdradziła znajoma pary.

Celebrytka uważa swojego partnera za prawdziwy skarb

Ważną informacją jest to, że właśnie 2 lata temu firma Kingi Rusin przechodziła mały kryzys, ponieważ rozstała się ze swoją wspólniczką. Stała w miejscu i nie wiedziała, jakie kolejne kroki powinna podjąć, by nie stracić wypracowanej marki. Z pomocą przyszedł jej właśnie Marek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej partner stał się automatycznie partnerem biznesowym i od razu wziął się za jej sprawy prawne. Kinga nie musiała zaprzątać sobie niczym głowy. Trafiła nie tylko na dżentelmena, ale na osobę, na którą może liczyć w każdych okolicznościach.

- Pokazał mi, na czym polega partnerstwo. Na szacunku, zrozumieniu, wspieraniu się nawzajem. Na tym, by nie walczyć, kto jest ważniejszy. Żeby cały czas wzmacniać poczucie wartości drugiej osoby i być miłym. Proste rzeczy, które wydają się oczywistością, ale rzadko wprowadzamy je w życie - opowiadała o swoim związku Kinga.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  2. Co się dzieje z Polą Raksą? To przechodzi ludzkie pojęcie, co obecnie robi legendarna aktorka. Będziecie w szoku!
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Wiadomo, ile Joanna Mazur zarobiła na „Tańcu z gwiazdami”. Absolutny rekord, kwota zwala z nóg
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News