Kinga Rusin nie daje za wygraną. "Niech zwierzęta jej wybaczą"

Kinga Rusin nie daje za wygraną. "Niech zwierzęta jej wybaczą" Źródło: screen/youtube/Magazyn Gala

Kinga Rusin jest polską celebrytką, która bardzo szybko odniosła spektakularny sukces. Dała się poznać jako osoba wyjątkowo chętnie komentująca polską rzeczywistość, czym często wzbudza kontrowersje. Niedawno głośno było o wywołanej przez nią wojnie w polskim show-biznesie, a teraz okazuje się, że to nie koniec dramy. 

Kinga Rusin swoją karierę zaczynała w 1993 roku, kiedy udało jej się dostać do TVP. Szybko dostrzeżono jej talent i pokładano w niej wielkie nadzieje, ona jednak postanowiła na jakiś czas wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Wróciła stamtąd w 1997 roku i od tamtej pory jej kariera nabrała rozpędu - została prowadzącą magazynu "Wizjer TVN", a z czasem stała się najbardziej rozpoznawaną twarzą TVN. Obecnie kobieta uważana jest za jedną z czołowych postaci polskiego show-biznesu, która poszczycić się może ogromną ilością wiernych fanów. Jej portale w mediach społecznościowych są uwielbiane przez Polaków, a ona sama nie szczędzi im tam swojej obecności i uwagi. Jest również osobą niebojącą się kontrowersji i ostrej wymiany zdań - to właśnie przez nią ostatnio doszło do jednej z największych wojen polskich celebrytów. Wszyscy myśleli, że wszystko już umilkło, Kinga Rusin jednak znów wraca do tematu.

Wielka wojna między Rusin a Rozenek-Majdan

Jedna z największych wojen polskiego show-biznesu w ostatnim czasie rozpoczęła się od udostępnienia przez Joannę Krupę filmu autorstwa działaczy PETA, w którym wymieniona była lista firm testujących swoje produkty na zwierzętach. Nie wprost, jednak był to przytyk do Małgorzaty Rozenek-Majdan, która akurat w tym czasie podpisała kontrakt z firmą znajdującą się w tym spisie. Z tej okazji skorzystała Kinga Rusin, która ma osobiste pretensje do Perfekcyjnej Pani Domu. - Walczę z kobietami nieuczciwymi, atakującymi mnie hipokrytkami sprzedającymi wartości za kasę, kobietami usiłującymi mnie okraść (...) oraz...polującymi na cudzych mężów - brzmi znajomo? - napisała wtedy. Po tym wpisie polski show-biznes zawrzał, a w sprawie zabierało głos coraz więcej znanych osób. W ostatnim czasie wszystko nieco ucichło, okazuje się jednak, że sytuacja wciąż jest napięta, a Kinga Rusin nie zamierza odpuścić.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kinga Rusin nie daje za wygraną i wraca do sprawy

Sytuacja była już na tyle poważna, że obie panie musiały zostać ukarane przez dyrektora programowego TVN. Edward Miszczak zadecydował, że żadna z nich nie może zjawić się na balu charytatywnym Fundacji TVN. Jak widać, ta sytuacja niczego celebrytek nie nauczyła, a konflikt znów zaczyna się na nowo. Kinga Rusin w najnowszym wywiadzie kategorycznie stwierdziła, że w żadnym wypadku nie dojdzie do świątecznego pojednania. Jak zauważyła, "nie ona jest od wybaczania", a Rozenek wybaczyć mają zwierzęta. - To nie ja jestem od wybaczania, tylko zwierzęta. Ja działam tylko w ich imieniu, naszych braci mniejszych - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem". No to teraz nie pozostaje nic innego, jak czekać na odpowiedź Małgorzaty Rozenek i rozpoczęcie zabawy na nowo. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Małgorzata Rozenek: Wiek gwiazdy zszokował internautów
  2. Najnowsze doniesienia o córce Przybylskiej zaskakują. Jej ojcu opadną ręce
  3. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Cezary Pazura: Dzieci aktora są niesamowicie różne!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News