Bez nazwy-1
screen/youtube/Magazyn Gala
Patryk Korzec - 21 Grudnia 2018

Kinga Rusin nie daje za wygraną. "Niech zwierzęta jej wybaczą"

Kinga Rusin jest polską celebrytką, która bardzo szybko odniosła spektakularny sukces. Dała się poznać jako osoba wyjątkowo chętnie komentująca polską rzeczywistość, czym często wzbudza kontrowersje. Niedawno głośno było o wywołanej przez nią wojnie w polskim show-biznesie, a teraz okazuje się, że to nie koniec dramy. 

Kinga Rusin swoją karierę zaczynała w 1993 roku, kiedy udało jej się dostać do TVP. Szybko dostrzeżono jej talent i pokładano w niej wielkie nadzieje, ona jednak postanowiła na jakiś czas wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Wróciła stamtąd w 1997 roku i od tamtej pory jej kariera nabrała rozpędu - została prowadzącą magazynu "Wizjer TVN", a z czasem stała się najbardziej rozpoznawaną twarzą TVN. Obecnie kobieta uważana jest za jedną z czołowych postaci polskiego show-biznesu, która poszczycić się może ogromną ilością wiernych fanów. Jej portale w mediach społecznościowych są uwielbiane przez Polaków, a ona sama nie szczędzi im tam swojej obecności i uwagi. Jest również osobą niebojącą się kontrowersji i ostrej wymiany zdań - to właśnie przez nią ostatnio doszło do jednej z największych wojen polskich celebrytów. Wszyscy myśleli, że wszystko już umilkło, Kinga Rusin jednak znów wraca do tematu.

Wielka wojna między Rusin a Rozenek-Majdan

Jedna z największych wojen polskiego show-biznesu w ostatnim czasie rozpoczęła się od udostępnienia przez Joannę Krupę filmu autorstwa działaczy PETA, w którym wymieniona była lista firm testujących swoje produkty na zwierzętach. Nie wprost, jednak był to przytyk do Małgorzaty Rozenek-Majdan, która akurat w tym czasie podpisała kontrakt z firmą znajdującą się w tym spisie. Z tej okazji skorzystała Kinga Rusin, która ma osobiste pretensje do Perfekcyjnej Pani Domu. - Walczę z kobietami nieuczciwymi, atakującymi mnie hipokrytkami sprzedającymi wartości za kasę, kobietami usiłującymi mnie okraść (...) oraz...polującymi na cudzych mężów - brzmi znajomo? - napisała wtedy. Po tym wpisie polski show-biznes zawrzał, a w sprawie zabierało głos coraz więcej znanych osób. W ostatnim czasie wszystko nieco ucichło, okazuje się jednak, że sytuacja wciąż jest napięta, a Kinga Rusin nie zamierza odpuścić.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej

Kinga Rusin nie daje za wygraną i wraca do sprawy

Sytuacja była już na tyle poważna, że obie panie musiały zostać ukarane przez dyrektora programowego TVN. Edward Miszczak zadecydował, że żadna z nich nie może zjawić się na balu charytatywnym Fundacji TVN. Jak widać, ta sytuacja niczego celebrytek nie nauczyła, a konflikt znów zaczyna się na nowo. Kinga Rusin w najnowszym wywiadzie kategorycznie stwierdziła, że w żadnym wypadku nie dojdzie do świątecznego pojednania. Jak zauważyła, "nie ona jest od wybaczania", a Rozenek wybaczyć mają zwierzęta. - To nie ja jestem od wybaczania, tylko zwierzęta. Ja działam tylko w ich imieniu, naszych braci mniejszych - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem". No to teraz nie pozostaje nic innego, jak czekać na odpowiedź Małgorzaty Rozenek i rozpoczęcie zabawy na nowo.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Rozenek: Wiek gwiazdy zszokował internautów
  2. Najnowsze doniesienia o córce Przybylskiej zaskakują. Jej ojcu opadną ręce
  3. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Cezary Pazura: Dzieci aktora są niesamowicie różne!
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News