Kinga Rusin wyleciała na majówkę!

Kinga Rusin wyleciała na majówkę!

Kinga Rusin w końcu naprawdę się zrelaksuje. Gwiazda TVN postanowiła zapewnić sobie luksusowy odpoczynek, którego nie powstydziłaby się żadna arystokratka. Jak widać, dziennikarka ma świetny gust co do podróży. Celem jej wyprawy jest jedno z najbardziej lubianych miejsc na Ziemi.

Kinga Rusin zadziwiła fanów swoimi ostatnimi wpisami. Wszystko wskazuje na to, że prezenterka TVN zdecydowała się na odpoczynek w jednym ze swoich ulubionych miast na świecie. Jak możemy zaobserwować na fotografiach, dziennikarka wręcz promienieje, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Na pewno bawi się wprost fenomenalnie, a fani mogą jej tylko zazdrościć.

Kinga Rusin odwiedza ukochane miasto

Prezenterka TVN wielokrotnie podkreślała, że uwielbia Los Angeles. Gwiazda telewizji wprost rozkochana jest w atmosferze tego miasta, co potwierdza fakt, że nawet gdy miała małe dzieci, jeździła tam, aby relacjonować dla polskich mediów rozdania Oscarów.

- Kilka miesięcy po urodzinach Poli Kinga pojechała na tydzień robić reportaż w Los Angeles. Zostałem sam z małym dzieckiem. To była wielka frajda i wielki stres. A do tego wielki wysiłek. Po całym dniu pracy i opieki nad dzieckiem padałem przed telewizorem. Później już nikt nigdy nie musiał mnie przekonywać, że kobieta, która wychowuje dzieci i pracuje, jest w praktyce na dwóch etatach. A czasami trzech - czytamy w książce Tomasza Lisa.

Miłość prezenterki do "Miasta Aniołów" widocznie nie umiera i sama gwiazda postanowiła jeszcze raz zagościć pod wzgórzami Hollywood.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prezenterka pokazuje zdjęcia z urlopu

Gwiazda muzyki zdecydowała się na opublikowanie fotografii, na których widać, jak celebrytka oddaje się relaksowi i błogiemu wypoczynkowi. Na pierwszym planie możemy zauważyć, jak była żona Tomasza Lisa z gracją mija bulwar, trzymając w ręku torebkę. Otoczenia palm i wszechobecnego słońca można jej tylko zazdrościć, a wielu internautów zaczęło życzyć gwieździe na Instagramie miłego urlopu i wypoczynku, na jaki zasłużyła.

- Pięknie pani wygląda, mam nadzieję, że słońce dopisuje. Miłego odpoczynku życzę! - piszę internauta

- O proszę, jaki piękny urlop. Niesamowite zdjęcie - chwali inna internautka.

- Pani Kingo, niech urlop pani służy i niech wraca Pani jak najszybciej do telewizji - zauważa kolejny z użytkowników Instagrama.

Screen/Instagram/Kinga Rusin

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. To miał być największy moment w karierze Roksany Węgiel. Kuriozalna decyzja pozbawiła ją marzeń
  4. Magda Gessler zamieściła rozpalające zmysły zdjęcie córki w samej bieliźnie. "Jestem dumna"
  5. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  6. Gwiazda TVN-u kupiła willę za 3,5 miliona złotych. Teraz oszczędza na wszystkim

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News