Córka Rusin to najpiękniejsza kobieta świata? W objęciach matki wygląda jak Wenus z Milo (FOTO)

Córka Rusin to najpiękniejsza kobieta świata? W objęciach matki wygląda jak Wenus z Milo (FOTO) Źródło: instagram/kingarusin/

Kinga Rusin zamieściła w sieci zdjęcie do którego zapozowała wraz ze swoją córką. Śmiało można przyznać, że obie kobiety zachwycają urodą, jednak to właśnie młodsza Pola skradła serca internautów. Czy waszym zdaniem zasługuje na miano najpiękniejszej kobiety na świecie?

Kinga Rusin opublikowała na Facebooku wyjątkową fotografię. Prezenterka może być dumna nie tylko z urody swojej córki, ale także z tego, na jak mądrą kobietę wyrosła. Rusin chętnie chwaliła się poczynaniami Poli zamieszczając zdjęcie, które razem zrobiły. Ciężko nie zgodzić się, że jej córka jest niezwykle piękną kobietą i to ona wybija się na tej fotografii na pierwszy plan. 

Piękno jest dziedziczne 

48-letnia dziennikarka nie często zamieszcza w sieci zdjęcia, na których pozuje wraz ze swoimi córkami. Tym razem jednak okazja do tego była naprawdę wyjątkowa, więc Rusin nie mogła sobie tego odmówić. Na fotografii, którą wstawiła na Facebooka, widzimy, że obie kobiety robią zniewalające wrażenie swoją urodą, jednak to jej córka Pola, przebija się swoim wyglądem. Internauci nie mogli się powstrzymać, by nie zamieścić pod postem swojego komentarza, w którym prawili całą masę komplementów. Jak widać, uroda jest jak najbardziej dziedziczna i Kinga ze swoją córką są idealnym tego dowodem. 

Kinga Rusin jest dumna z córki 

Powodem, dla którego 48-latka opublikowała zdjęcie ze swoją córką, było jedno wydarzenie, w które Pola niezwykle się zaangażowała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- I niech ktoś powie że młodym jest wszystko jedno! Moja córka, Pola @polciaxx i jej koledzy rozpoczęli inicjatywę, której celem jest nakłonienie młodzieży do większej aktywności w wyborach. Mają misję: pokazać rówieśnikom, że każdy głos się liczy, a od tego kto u nas rządzi czy kto reprezentuje nas w Parlamencie Europejskim zależy to, jak będzie wyglądała ich przyszłość... Trzymam za nich kciuki. A Was zachęcam do uczestnictwa jeżeli macie wolny wieczór i jesteście w Warszawie. Moje córki nigdy nie usłyszały: „dzieci i ryby głosu nie mają”. To daje efekty. Jestem dumna. - napisała na swoim Facebooku Kinga Rusin.  

Zatem wychodzi na to, że Pola jest nie tylko niezwykle piękną, ale i mądrą kobietą, której nie jest obojętny los naszego kraju. Nic zatem dziwnego, że dziennikarka tak obszernie pochwaliła się tym z internautami.  

facebook/kinga_rusin/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Skandaliczne zachowanie znanej posłanki! Walczy o prawa zwierząt, a sama oddała psy do schroniska. Jej wytłumaczenie jest ŻENUJĄCE!
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Pilne informacje Polsatu, premier jedzie na miejsce. Trąba powietrzna w Polsce, zwołano sztab kryzysowy
  4. Jaką emeryturę dostanie Rydzyk? Tego nie spodziewał się absolutnie nikt
  5. Roksana Węgiel w sukience z lateksu na Wielkiej Gali Gwiazd. Wszyscy patrzyli tylko na 14-latkę
  6. Danuta Wałęsa brutalnie szczerze o Agacie Dudzie. Jej ostre słowa przejdą do historii

Źródło: FACEBOOK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News