Gwiazda DDTVN wyprowadza się z Warszawy! Ogromne zmiany w jej życiu

Gwiazda DDTVN wyprowadza się z Warszawy! Ogromne zmiany w jej życiu Źródło: fot. screeshot pudelek.tv

Kinga Rusin, prowadząca programu DDTVN niedawno oznajmiła mediom, że planuję wszystko zmienić, będzie się dużo działo! Nie myśleliśmy, że ta chwila nadejdzie tak szybko. Gwiazda oznajmiła, że ma dość i chce uciec. Co się wydarzyło? Czy już ją nie zobaczymy?

Kinga Rusin, zawsze była przywiązana do Warszawy. W mieście trzymała ją praca, przyjaciele, rodzina, a przede wszystkim jej dwójka dzieci. Jako prezenterka telewizji śniadaniowej musi być na bieżąco z wydarzeniami w Warszawie, a fakt, że musi w bardzo wczesnych godzinach stawiać się w pracy, był jeden z powodów, dlaczego gwiazda postanowiła zamieszkać na Mokotowie. Miejskie zameldowanie było też plusem dla jej dwóch córek, 22-letniej Poli i 19-letniej Igi. Dziewczynki miały bardzo dużo dodatkowych zajęć i bardzo ważne było, aby szybko mogły przemieszczać się komunikacją miejską z jednego końca miasta w drugi. To był też jeden z powodów, dlaczego lata temu upuściła swój ukochany dom w Konstancinie.

Gwiazda DDTVN opuszcza Warszawę, zamieszka bliżej natury

Życie w mieście zdaje się nie pasować Kindze. Wraz z wyjazdem jej młodszej córki na studia do Londynu, prezenterka postanawia opuścić Warszawę. - Starsza córka Pola (22 l.) od dwóch lat jest samodzielna, mieszka w swoim mieszkaniu w Warszawie. Z Kingą mieszkała młodsza Iga (19 l.), ale i ona właśnie wyjeżdża na studia do Londynu. Dziennikarka zostaje sama i wreszcie może wywrócić swoje życie do góry nogami - donosi "Rewia" w rozmowie z osobą z bliskiego otoczenia Kingi. - Marzy jej się mały ogródek, w którym będzie mogła uprawiać swoje warzywa. To dla niej bardzo ważne - dodaje jej znajoma. Tak właśnie planuje swoje życie Rusin. Chce się wyprowadzić pod Warszawę i zamieszkać bliżej natury i prowadzić ekologiczne życie. Teraz gdy już nie musi mieszkać w zatłoczonym mieście ze względu na dzieci, może w końcu pomyśleć o sobie. Zaczyna nowy rozdział w swoim życiu i będzie żyła, spełniając swoje marzenia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nikt nie wiedział o tej ciąży! Gwiazda Ich Troje przywitała na świecie kolejne dziecko
  2. Od tej strony jej nie znaliśmy. Naga gwiazda TVN pod prysznicem
  3. Ten jeż wygląda jak balonik. Jest słodki, ale cierpi na straszną chorobę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News