Kinga Rusin pracuje w mediach ok. 30 lat! Wiek gwiazdy jeszcze większą sensacją niż jej zarobki

Kinga Rusin pracuje w mediach ok. 30 lat! Wiek gwiazdy jeszcze większą sensacją niż jej zarobki Źródło: instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin jako utalentowana dziennikarka związana jest z mediami prawie 30 lat. Przez tak długi czas zachowała młodość i bijący blask. Wiele osób zastanawia się, ile wiosen na karku ma gwiazda TVN-u.

Kinga Rusin jako wiodąca gwiazda telewizji TVN zarabia sporo i nie jest to tajemnicą. Wiele jej wpływów na konto jest zupełnie jawnych przez osoby współpracujące ze stacją. Zarobki oczywiście szokują, a tym bardziej wiek, ponieważ według niektórych Kinga wygląda jakby dopiero co skończyła maturę!

Kinga Rusin zdradza swój wiek

Z uwagi na informację, że Kinga błyszczy w mediach już prawie 30 lat, pewne jest, że przekroczyła już dawno magiczną 40-stkę. Ci, którzy nie są na bieżąco z plotkami i doniesieniami ze światka show-biznesu, często oceniają Rusin na około 30 lat. Prawda jest szokująca - ta piękna polska prezenterka 9 marca obchodziła swoje 48 urodziny! Urodzona w 1971 roku zdradza przepis na dobrą formę.

- Natomiast ja prowadzę higieniczny tryb życia, myślę że bardzo zdrowo jem od lat, nie jem mięsa, nie piję alkoholu, nie palę papierosów, uprawiam sport. Staram się to robić codziennie. Uprawiam takie sporty, które dają mi dużo szczęścia, narty, kajak, to są takie sporty, które przenoszą mnie w inny wymiar - podzieliła się sekretem z dziennikarzami.

Kinga sama doskonale wie, jak o siebie zadbać. Założyła markę kosmetyczną o nazwie Pat&Rub. Wszystkie kosmetyki są zrobione z surowców roślinnych lub mineralnych, przetworzonych w jak najmniej możliwy sposób.

Wizerunek warty 400 tysięcy złotych

Kinga Rusin z pewnością może sobie pozwolić o spokojne dbanie o urodę dzięki pieniądzom, jakie otrzymuje w TVN i na okazjonalnych imprezach. Większość początkujących dziennikarzy wręcz marzy, by odnieść taki sukces jak Rusin, która bryluje w telewizji od 26 lat.

Za samo prowadzenie popularnej śniadaniówki "Dzień Dobry TVN" gwiazda dostaje wynagrodzenie w wysokości 20 tysięcy złotych. Nie jest to jednak zbyt zajmujące czas zajęcie - na antenie można ją zobaczyć zaledwie 4 razy w miesiącu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kinga, mająca duże umiejętności prowadzenia gal, imprez i koncertów korzysta ze swojego talentu. Organizujący eventy, najczęściej te firmowe, wręcz biją się o jej obecność na wydarzeniu. Można oszacować, że z tego tytułu na konto Kingi wpływa do 40 tysięcy złotych.

Oprócz marki kosmetycznej, Rusin założyła firmę PR-ową "Ideal Media". Znane nazwisko i świetni specjaliści przynoszą dziennikarce około 50 tysięcy zysku miesięcznie.

Marka, którą prezenterka wypracowała sobie przez lata, jest wiele warta. Użyczając swojego wizerunku różnym firmom marketingowym, może liczyć na fortunę w oczach przeciętnego Kowalskiego. Podpisując kontrakt z Commercial Union zarobiła 400 tysięcy złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kora była bita po głowie i poniżana. Zjeżą się wam włosy na głowie, gdy usłyszycie, co jeszcze zdradziła siostra wokalistki!
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Restauratorka nabrała chwilówek na 450 tys. Widzom "Kuchennych Rewolucji" opadły szczęki
  4. Porażające słowa Anny Muchy. Chce mieć płynne gó*no, by móc oblewać nim "patałachów"
  5. Julia Wieniawa kazała mu to zrobić? Baron ściął dredy, oniemieliśmy
  6. Rozenek w brylantach za ćwierć miliona oślepiła widzów TVN. Oczy wam wyjdą z orbit na widok jej błyskotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News