Kinga Rusin pokazała makabryczne zdjęcie. Prosi o pomoc

Kinga Rusin pokazała makabryczne zdjęcie. Prosi o pomoc

Kinga Rusin znalazła się w ostatnim czasie w samym centrum medialnej afery. Jej konflikt z Małgorzatą Rozenek-Majdan opisywały liczne media plotkarskie, jednak prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie zamierza wcale usuwać się z portali społecznościowych. Dziennikarka pokazała właśnie na Instagramie wstrząsającą fotografię, prosząc fanów o szybką i zdecydowaną pomoc.

Kinga Rusin od lat angażuje się w walkę o prawa zwierząt. Wielokrotnie krytykowała już posunięcia wielkich korporacji oraz działania polskiego rządu, związane między innymi z wycinką Puszczy Białowieskiej. W nowym poście na Instagramie dziennikarka zwróciła się więc do fanów z prośbą o wsparcie. Udostępniła bowiem petycję, która dotyczy niezwykle istotnej dla niej sprawy. Na wrzuconym zdjęciu pokazała za to zabitego przez myśliwych jelenia.

Jaką akcję społeczną wsparła Kinga Rusin?

- Kochani, musimy działać! I to szybko! Inaczej myśliwi zabiją nam w czasie właśnie trwającego rykowiska wszystkie najpiękniejsze okazy jeleni! Podpiszcie petycję: RYKOWISKO DLA JELENI NIE DLA MYŚLIWYCH - zaapelowała stanowczo Kinga Rusin.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Od lat w Polsce uprawiany jest koszmarny proceder strzelania do jeleni w czasie rykowiska. W okresie godowym jelenie przestają być czujne i płochliwe, stają się hałaśliwe i na nic nie zwracają uwagi byle tylko zdobyć serce partnerki. Do takich otumanionych „miłością” byków bardzo łatwo jest strzelić. A wiadomo, myśliwy nie przepuści żadnej okazji, żeby zabić. (...) Nie pozwólmy na to! Rykowisko jest dla jeleni nie dla myśliwych! To jest ich czas! Jedyny w ciągu roku kiedy mogą przekazać dalej swoje geny. Strzelanie wtedy do nich jest nie tylko aktem niewyobrażalnego okrucieństwa ale też totalnej bezmyślności i krótkowzroczności. Polowanie to hańba! - wytłumaczyła rozgoryczona gwiazda.

Ważny apel dziennikarki TVN

- Im nas będzie więcej, tym lepiej. Razem możemy zrobić wiele dobrych rzeczy dla przyrody i zwierząt. Nie bądźcie obojętne, Wasze poparcie dla tak słusznej sprawy i Wasz głos jest nieoceniony. RAZEM Pobijmy rekord podpisów pod petycją. Czas start! - dodała ostatecznie prowadząca "Dzień Dobry TVN", umieszczając także link do popieranej przez niej akcji. Kinga Rusin Fot. Instagram/Kinga RusinZOBACZ TAKŻE:
  1. Rodzina Wodeckiego wściekła! Cała prawda o jego miłosnych uniesieniach, będzie skandal?!
  2. Uwielbiana gwiazda Polsatu rzuciła pracę! Fani zdumieni, szokująca decyzja
  3. Kotulanka miała szansę przeżyć, gdyby ktoś zwrócił uwagę na ten pozornie błahy objaw
  4. Quebonafide przyłapany przez papparazzi! To co robił jest do niego niepodobne
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News