Największa gwiazda TVN pogrążona! To stało się na oczach wielu

Największa gwiazda TVN pogrążona! To stało się na oczach wielu

Kinga Rusin nie ma ostatnio dobrej prasy. Gwiazda TVN popełnia gafy i pomyłki, a także znajduje się w centrum afer, które skutkują negatywnym odbiorem. Przez lata gwiazda była jedną z twarzy telewizji TVN i uważana była za ikonę współczesnej telewizji. Ostatnie, odbiegające od profesjonalizmu zachowanie dziennikarki wzbudza wielkie, bardzo agresywne emocje.

Kinga Rusin na swoją reputację gwiazdy i popularnej prowadzącej najchętniej oglądanego formatu śniadaniowego w polskojęzycznej telewizji pracowała przez całe lata. Niestety podejście i charakter prezenterki nie wszystkim się podoba. Fani telewizji TVN zaczynają mieć dość gaf i pomyłek kobiety, a także ostatniej kłótni z Małgorzatą Rozenek. Była żona Tomasza Lisa stała się celem ataków wielu internautów.

Kinga Rusin. Internauci za nią przepadają

Niebawem w telewizji TVN dojdzie do premiery kolejnego sezonu programu "Agent. Gwiazdy". Produkcja stacji potwierdziła już udział pierwszych gwiazd. W programie tym razem zobaczymy chociażby byłego pięściarza Andrzeja Gołotę, jak też aktorkę Violę Kołakowską. Producenci potwierdzili także, że prowadzącą show będzie Kinga Rusin. Ta decyzja stacji widocznie nie spodobała się fanom programu, którzy zaczęli protestować przeciwko dziennikarce w komentarzach na internetowych forach. "Kinga Rusin powinna odejść. Zakłamana. Wywołała aferę, by promować swoje beznadziejne kosmetyki. Teraz lansuje się na pieska"; "Znowu Rusin? Macie pewność, że tego nie obejrzę"; "Jak czytam nazwisko: Rusin - to aż mi się w środku wszystko trzęsie!! Nie ciepie tej wstrętnej, zakłamanej baby! Wywołała aferę, poniżała, obrażała i publicznie wyśmiewała Małgorzatę Rozenek-Majdan tylko po to, żeby lepiej sprzedać swoje badziewne kosmetyki! Ludzie, nie kupujcie tego drogiego gówna od tej jędzy Rusin!"; "Patrząc na jej gębę z bliska i na nieprzerobionych fotach - to od razu nasuwa się myśl, że te jej drogie kosmetyki są gówno warte! Ona tylko zbija kasę na naiwnych kobietach! Nie kupujcie, a Rusinową olewajcie!! To zła, fałszywa baba!" - to tylko część obudzonych głosów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy TVN zareaguje?

Stacja TVN, która widzi z jak negatywnym odbiorem spotyka się postać Kingi Rusin, będzie miała nie lada zagwozdkę czy powierzyć kobiecie prowadzenie show. Jak widać, emocje, które wzbudza, są dalekie od tych pozytywnych, a telewizja nie może narażać się na brak oglądalności z powodu niepopularnej prowadzącej. Czy to oznacza, że kariera Rusin w TVN zmierza ku końcowi? A może kobieta, widząc, że jej praktyki wzbudzają sprzeciw fanów, przeprosi i spróbuje zmienić swoje zachowanie? Czas pokaże.
ZOBACZ TAKŻE
  1. PORAŻAJĄCE słowa Przybylskiej tuż przed śmiercią 
  2. Co ukrywa Małgorzata Rozenek? Jej brzuszek rośnie z dnia na dzień 
  3. Ciężka choroba niszczy córkę aktora Barw Szczęścia. Żona pokazała jak wygląda ich życie 
  4. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  5. Tego nie wybaczą. TVN zniszczy prawicową konkurencję bez litości
 
Następny artykuł