Kinga Rusin zadała fanom proste pytanie. Nie takiej odpowiedzi oczekiwała

Kinga Rusin zadała fanom proste pytanie. Nie takiej odpowiedzi oczekiwała Źródło: instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin, która obecnie najbardziej znana jest z programu "Agent - Gwiazdy", często lubi zadawać swoim obserwatorom na Facebooku ciekawe pytania. Ostatnio postanowiła jedno z nich skierować odnośnie TVN. Nie spodziewała się takiej odpowiedzi!

20 lutego rusza program, który według AGB Nielsen Media Research ma średnią oglądalność na poziomie 1,2 mln widzów. "Agent - Gwiazdy", bo o nim mowa, jest jednym z ważniejszych w wiosennym pakiecie rozrywki TVN. W ostatnim czasie stacja ruszyła z promocją swoich programów, których produkcją się zajmuje. Standardowym elementem jest ramówka, która ma zbliżyć widzów do prowadzących swoje programy gwiazd i dziennikarzy. Pokazuje ich osoby ze sporą dozą dystansu. Ma bowiem rozbawić i przedstawić ich "z ludzkiej strony".

Kinga Rusin nie spodziewała się takiej reakcji

Na swoim oficjalnym koncie Facebook postanowiła zapytać fanów o nową, wiosenną ramówkę TVN. Spodziewała się z pewnością reakcji, które aprobowałyby całą sytuację. W końcu produkcja wyraźnie zrealizowana jest z przymrużeniem oka. Nawiązuje do popularnego ostatnimi czasy gatunku disco polo. Charakterystycznymi postaciami są Hubert Urbański i Magda Gessler, którzy choć nie są zawodowymi wokalistami, śpiewają w nowej ramówce. Pokazują, że mają do siebie dystans i poczucie humoru. Kinga Rusin na swoim Facebook: - Widzieliście nowy, roztańczony i rozśpiewany spot wizerunkowy TVN? Jak Wam się podoba? Moim zdaniem @huberturbanski_official i @magdagessler_official z zespołem wymiatają! - stwierdziła dziennikarka. W odpowiedzi usłyszała: - Najgorszy z dotychczasowych, jestem zawiedziona - czytamy nieoczekiwaną odpowiedź internautki. - Szczerze to jest okropny. ...może dlatego, że nie lubię tego rodzaju muzyki, ale nawet mnie on nie śmieszy. ...pierwszy raz jestem rozczarowana... - dodaje inna. - Najgorszy spot w całej historii TVN. Ten, kto nie jest poinformowany jaką macie konkretnie ramówkę na wiosnę, to z tego spotu dowie się prawie NIC - zauważa ktoś inny. - Niestety... fatalny. Z bólem trzeba to przyznać, że kicz nad kicze - ocenia internautka. - Myślałam, że to prowokacja, że to nie TVN... - zdziwiona stwierdza kolejna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

YouTube zalany krytyką

Niestety nie lepsze komentarze znajdziemy pod opublikowanym materiałem z wiosenną ramówką na YouTube: - Miało być zabawnie i z dystansem, a wyszło jak zwykle. Tylko Cieleckiej żal - komentuje Vogue Poland. - Dużo we mnie dystansu, ale to jest... tragedia, bardzo tania niestety - uważa internautka. - Miało być śmiesznie, ale niestety - czytamy w sekcji komentarzy.

Odpowiedź Kingi Rusin

Trochę zmieszana sytuacją prezenterka Kinga Rusin postanowiła obronić stację: - Ileż emocji w komentarzach pod ostatnim postem! Wniosek? Spot TVN spełnił swoje zadanie: nikogo nie pozostawił obojętnym! - uważa prowadząca. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Czubówna zaczęła się topić w oceanie. Uratował ją Andrzej Gołota
  2. Majdan zagra w "Barwach szczęścia". Nie uwierzysz, jaką dostał rolę!
  3. Janowski pęka z dumy. Jego piękna córka wkracza w dorosłość
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  Następny artykuł