Gwiazda DDTVN roztrzęsiona wybiegła z pogrzebu. Szokujące okoliczności

Gwiazda DDTVN roztrzęsiona wybiegła z pogrzebu. Szokujące okoliczności

Kinga Rusin od kilkunastu lat prowadzi program DDTVN, a przez ostatnie dwa lata była gospodarzem programu "Agent - Gwizdy", który cieszy się dużą popularnością. Chętnie dzieli się również zdjęciami ze swoich wakacji, jednak tam stało się coś strasznego. Roztrzęsiona dziennikarka wybiegła z pogrzebu.

Kinga Rusin często dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z egzotycznych wakacji czy odległych miejsc, w które udało jej się dotrzeć. Inny kraj, kontynent, ludzie, to i obyczaje muszą się różnić od naszych. I tym sposobem Rusin przeżyła coś wstrząsającego z czego relacje zdała fanom na Instagramie.

Gwiazda DDTVN roztrzęsiona wybiegła z pogrzebu

Rusin często opowiada, że fascynują ją odległe kraje, inne kontynenty, obce i nieznane kultury. Z tego też powodu najczęściej na wakacje wybiera się w miejsca egzotyczne, czasem niedostępne i nie aż tak popularne w biurach podróży. Tym razem wakacyjnym celem podróży naszej celebrytki była Indonezja. W tej krainie za cel obrała sobie grupę Toradżów. Jest to grupa etniczna, która zamieszkuje środkową część indonezyjskiej wyspy Celebes. Podczas swojego urlopu gwiazda telewizji znalazła się również na pogrzebie, który nią wstrząsnął. Na szczęście nie był to pogrzeb nikogo z bliskich Rusin, a jednego z Toradżów. - Zwłoki balsamuje się i trzyma w domu, aż do momentu zebrania odpowiednich funduszy, wybudowania specjalnej wioski dla gości i zakupienia odpowiedniej liczby „ofiarnych” byków, co trwa często kilka lat! Moje uczestnictwo w toradżańskim pogrzebie zakończyło się, kiedy okazało się, że zwierzęta rytualnie zabija się na oczach gości... - opisała rytuał. Dziennikarka, która jest znaną aktywistką w ruchu ochrony środowiska i życia zwierząt, była zdruzgotana tym widokiem. Nie mogła patrzeć na bestialski w jej oczach rytuał i wybiegła z pogrzebu. Faktem jest, że bliscy często pieniądze na pogrzeb zbierają latami, a same uroczystości przypominają wielkie święto. - Najbardziej bulwersowało zainteresowanie tym procederem zgromadzonych - przede wszystkim turystów. Rytualne zabijanie byków, które w tamtych rejonach nie jest niczym niezwykłym, może szokować przeciętnego europejczyka.

Instagram Kingi Rusin mówi sam za siebie

Przeglądając Instagramową galerię celebrytki nie da się nie zauważyć, że wakacje są bardzo udane. Kolorowe zdjęcia oraz równie barwne opisy przyciągają uwagę fanów, którzy chętnie je komentują oraz życzą udanych wakacji. Z niektórych zdjęć spogląda na nas również uśmiechnięta prezenterka, nie da się jednak ukryć, że szokujący pogrzeb Toradżów nieco zepsuł jej odpoczynek.  1. Tak 8-letni wnuczek Kory pożegnał ukochaną babcię. Ten widok rozrywa serce
  2. Zmieszali z błotem męża Kaczyńskiej! „Wieśniak, łachmyta i płodny flejtuch”
  3. Ogromny smutek w Wielkiej Brytanii. Księżna poroniła
Następny artykuł