Która to mama? Internauci oszaleli po nowym zdjęciu Kingi Rusin

Która to mama? Internauci oszaleli po nowym zdjęciu Kingi Rusin Źródło: youtube.com/Rzeczpospolita TV

Kinga Rusin wzbudza w mediach społecznościowych całkiem duże zainteresowanie, zwłaszcza że od pewnego czasu bardzo aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Jej ostatnie zdjęcie, na którym pozowała razem z córkami, stało się powodem do zachwytu dla wielu internautów.

Kinga Rusin od lat znana jest w polskim show-biznesie. Przyczyniła się do tego nie tylko jej kariera dziennikarska, ale także związek i potem huczny rozwód z Tomaszem Lisem oraz zwycięstwo w jednej z edycji "Tańca z Gwiazdami" w 2006 roku. Ogromną popularnością, być może nawet większą niż rodzice cieszą się ich córki: Pola i Iga Lis.

Dziennikarka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciami z rodzinnego wyjazdu w góry. Na licznych zdjęciach widać trzy kobiety, często w strojach narciarskich. Internauci nie kryli swojego podziwu dla ich urody. Wielu nawet wskazywało na ich ogromne podobieństwo.

Kinga Rusin publikuje zdjęcia z gór

Wielkanocny wyjazd Kingi Rusin oraz jej córek miał być wolny od mediów. Jednak celebrytki nie omieszkały same, z własnej woli podzielić się wydarzeniami z wycieczki. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele zdjęć, przedstawiających trzy, bardzo do siebie podobne kobiety.

- Znów we trzy na Kasprowym! Cudowny dzień i cudowne wspomnienia. Ileż ja tu czasu z nimi spędziłam! Tu stawiały pierwsze kroki na nartach - to dopiero było przeżycie! A teraz ramię w ramię z mamą. Warto było się kiedyś pomęczyć. Dziś myślę o tym wyłącznie z sentymentem. Życzymy wszystkim wspaniałych, rodzinnych Świąt! - napisała celebrytka na swoim Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiosenny wyjazd w Tatry z ukochanymi córkami jest bez wątpienia świetną formą spędzania okresu świątecznego. Kobiety pozowały do zdjęć w strojach narciarskich, a niektórzy internauci zachodzili w głowę, która z nich jest matką, a które córkami. Mogło to być spowodowane ich ogromnym podobieństwem, lub też faktem, że wszystkie miały założone okulary narciarskie.

- Bezcenne chwile i te, kiedy dzieci są małe i te, kiedy są duże. Radosnych Świąt Wielkanocnych dla Pani i Pani najbliższych - napisała internautka, komentująca zdjęcie na serwisie Instagram.

- Gratuluję pomysłu na świąteczny wyjazd. Widzę, że śniegu niemało, aż chce się pojeździć, piękna pogoda. W pierwszej chwili nie mogłem poznać, która z waszej trójki to Pani! Jesteście do siebie niezwykle podobne. Pozdrawiam - napisał kolejny fan prezenterki.

fot. Instagram Poli Lis

ZOBACZ TAKŻE

  1. Według tygodnika brat Bogumiły Wander zapadł na poważną chorobę. Jest nieodwracalna
  2. Piotr Swend znany z „Klanu” ma siostrę bliźniaczkę! Wybrała zupełnie inną ścieżkę kariery
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Jackowski miał wizję o wynikach wyborów w maju 2019. Nie wszystkim się spodoba

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News