To może skończyć się tragedią. Dramat córki Kingi Rusin

To może skończyć się tragedią. Dramat córki Kingi Rusin Źródło: Fot. Instagram / @kingarusin

Kinga Rusin nie ma lekko. Dziennikarka dopiero co musiała stawać w obronie dzików idących na odstrzał, a już ma kolejne zmartwienie, które niepokoi jej głowę. Jak się okazuje, jej córka wplątała się w niemałe kłopoty. Stało się coś, co może poważnie wpłynąć na jej życie.

Kinga Rusin to jedna z najbardziej znanych, a zarazem cenionych dziennikarek na polskim rynku mediów. Prywatnie kobieta walczy o dobro zwierząt oraz ochronę środowiska, przez co ogromną sympatią cieszy się również wśród ekologów. Niestety, chociaż na codzień dziennikarka walczy o to, aby innym nie działa się krzywda, to teraz sama stanęła w obliczu niezwykle przykrej sytuacji.

Kinga Rusin to troskliwa mama. Nie zostawiła córki z problemem

Pola Lis to owoc miłości Kingi Rusin oraz Tomasza Lisa. Chociaż ich małżeństwo nie przetrwało, to wciąż łączą ich dwie, dorosłe już córki. Jedna z nich stanęła w obliczu niezwykle przykrej sytuacji - zgubiła swój dowód osobisty oraz kartę płatniczą. - Rok się dopiero zaczął, a ja już zgubiłam dowód osobisty i kartę - napisała dziewczyna na swoich mediach społecznościowych. Sytuacja jest o tyle przykra, że teraz na dowód dziewczyny ktoś nieuczciwy może wziąć kredyt bądź pożyczkę, a mając dane z jej karty może dokonywać płatności internetowych i okraść ją na dużą kwotę. Portal pomponik.pl skontaktował się z przyjaciółką Kingi Rusin, która poinformowała o tym, że dziennikarka wzięła sprawę w swoje ręce i szybko pomogła córce. - Chciała wiedzieć, czy zablokowała już kartę i poleciła Poli, aby w pierwszy roboczy dzień zgłosiła zagubienie dokumentu tożsamości. Pola jest rozsądna, a taka sytuacja może przydarzyć się każdemu - rzekomo zdradziła tajemnicza przyjaciółka dziennikarki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pola przychodzi się przytulić do mamusi

Jak się okazuje, Pola Lis ma ogromne wsparcie w swojej mamie. Kinga pomoże jej w każdej sytuacji, mimo iż córka jest już dorosła. Jak widać wiek nie ma tutaj najmniejszego znaczenia, bowiem Pola często przychodzi przytulić się do swojej mamy. - Już dawno mnie przerosła, już nie daje się prowadzić za rękę, już sama wie, co jest dla niej najlepsze. Jednak wciąż, kiedy jej źle, przychodzi się przytulić do mamusi. Zawsze będzie moją malutką córeczką, której przyjście na świat, 22 lata temu wywróciło mój świat do góry nogami. Pięknego życia Córeczko - napisała Rusin pod jednym ze swoich zdjęć na Instagramie.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Martyna Wojciechowska mieszka w hinduskiej świątyni?! Tego nikt się nie spodziewał!
  2. Ile ma lat Omenaa Mensah? Zemdlejecie z wrażenia! 
  3. Skandal rozsadza Wyspy Brytyjskie! Brat Meghan Markle zatrzymany przez policję
  4. Widok grobu Andrzeja Leppera rozrywa serce! Polityk nie żyje przez establishment III RP?
  5. NASA tuszuje nadciągający koniec świata? Media publiczne rozprzestrzeniają zdumiewające informacje
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu