kinga_front_po
yt/TVN
Anna Maria Guziewska - 30 Listopada 2018

Największa gwiazda TVN przyznała się do choroby. To ją wyniszcza

Kinga Rusin zdaje się być jedną z najbardziej aktywnych gwiazd TVN. Prowadzi pasmo śniadaniowe, jest gospodynią programu "Agent" i udziela się w rozmaitych projektach. Sama prowadzi firmę, która sprzedaje naturalne kosmetyki. Okazuje się, że przez wiele miesięcy nie mogła sobie poradzić ze straszną chorobą.

Kinga Rusin chora? Do mediów napływają niepokojące sygnały, świadczące o tym, że gwiazda TVN musi się zmierzyć z chorobą. Dziennikarka jest niezwykle aktywna, stąd trudno było podejrzewać, że prywatnie przeżywa dramat. Niestety, jej przypadłość jest bardzo powszechna a walka z nią wymaga od gwiazdy ogromnego wysiłku.

Co się stało z gwiazdą TVN? Kinga Rusin przyznała się do choroby

W jednym z wywiadów zauważyła, że przez wiele miesięcy nie mogła sobie poradzić ze swoją przypadłością. Osłabienie, bladość i problemy z przyjmowaniem pokarmów - to najczęstsze objawy tej choroby. Prezenterka cierpi bowiem na anemię. - Miałam anemię. Długo nie pomagały mi suplementy diety i jedzenie mięsa - powiedziała w jednym z wywiadów piękna Rusin. Okazuje się, że kobieta musiała się zmierzyć z kolejnym dramatem. Lekarze przyznali, że swój stan może wyregulować... jedzenie mięsa. Ona sama dostosowała się do zaleceń, jednak było to dla niej bardzo trudne. Walczy o prawa zwierząt, neguje noszenie futer i testowanie kosmetyków. Musiała jednak poddać się terapii.

Dumna odrzuciła zalecenia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor i jej prywatne piekło. Najcięższe dla niej chwileCzytaj dalej
Po pewnym czasie postanowiła jednak całkowicie przejść na wegetarianizm. Kobieta zdecydowała, że spróbuje w inny sposób zmienić swoje samopoczucie. Podobno ta decyzja nie spodobała się jej partnerowi - Markowi Kujawie. Z pewnością mężczyzna bał się o stan swojej partnerki, która zdecydowała się na niezwykle ubogą dietę. - Już wiem, że mięso ma fatalny wpływ na zdrowie. Nic lepszego nie mogło się wydarzyć w moim życiu, jak wykluczenie go z menu - mogliśmy przeczytać wypowiedź Rusin w tygodniku "Na Żywo". W ocenie dziennikarki najważniejsze jest pozytywne myślenie. Chociaż nałożyła na siebie ogromne restrykcje - to właśnie one mają pomóc w powrocie do dobrego samopoczucia. Okazuje się, że dość radykalna terapia pomaga, ponieważ Kinga Rusin żyje bardzo aktywnie i pojawia się w rozmaitych formatach TVN. Przyznała, że czuje się znacznie lepiej, a choroba - choć może wrócić - nie jest dla niej barierą.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramatyczny apel dziennikarki TVN. Prosi o modlitwę, fani są podzieleni
  2. Mateusz Gessler a Magda Gessler. Słynny gwiazdor TVN to jej syn?
  3. Kontrowersyjny uczestnik show TVN ujawnił kulisy produkcji! Szokujące wyznanie
  4. Znaki zodiaku i ich największe zalety. Jakie ma twój?
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert radzi
Kinga Rusin i tajemnice jej rodziny. O piątym punkcie wolałaby nigdy nie mówićKinga Rusin i tajemnice jej rodziny. O piątym punkcie wolałaby nigdy nie mówićCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News