Kinga Rusin boi się o swoją córkę. To może się źle skończyć

Kinga Rusin boi się o swoją córkę. To może się źle skończyć

Iga Lis skończyła już 18 lat i niedługo opuści Polskę, by studiować i mieszkać za granicą. Jej mama Kinga Rusin ma w związku z tym sporo nadziei, ale i uzasadnionych obaw. Celebrytka najbardziej boi się jednej rzeczy.

Gwiazda TVN nie zamierza mówić dziś o swoim związku ze znanym dziennikarzem Tomaszem Lisem. Gdy w 1994 roku brali ślub, byli w sobie bez pamięci zakochani. Wielka ceremonia była jak z bajki, a ich przyszłość miała przedstawiać się podobnie. Niedługo po ceremonii oboje wyjechali do USA, gdzie Lis był korespondentem Telewizji Polskiej. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu, a naczelnego Newsweeka odebrała Rusin jej najlepsza przyjaciółka i zarazem świadkowa na ślubie Hanna (obecnie Hanna Lis). Teraz ich wspólna córka Iga wchodzi w dorosłość i to w towarzystwie mężczyzny, w którym jest zakochana z wzajemnością. Mama boi się jednak, że dziewczyna popełni jej dawny błąd.

Kinga Rusin boi się o córkę

Wybrankiem Igi został znany raper Taco Hamingway. Co ciekawe spekulacje na temat ich relacji trwały już od kilku miesięcy. W końcu znalazły one potwierdzenie w tekstach muzyka, który zaprosił młodą Rusin na backstage podczas swojego występu na Open'er Festivalu. Rozmawiając z dziennikarzami o życiu córki i jej przyszłości dziennikarka TVN wyraziła zadowolenie z relacji córki, ale także i obawy odnośnie do jej wyjazdy za granicę, gdzie będzie prawdopodobnie żyła ze swoim chłopakiem. Wszystko dlatego, że obawia się, iż popełni jej błąd z młodości i weźmie wczesny ślub, który zakończy się bolesnym rozstaniem. Gwiazda bardzo kocha swoją córkę i chce oszczędzić jej niemiłych doświadczeń, które doprowadziły ją do otwartej awersji do formalizowania związków. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Patryk Jaki ostrzega protestujących. Wymowne, niepokojące słowa
  2. Kaczyńska pochwaliła się ślubem. Szybko tego pożałowała
  3. Mąż Kory szczerze o małżeństwie. Smutne, płakać się chce
  4. PRIMARK w Polsce! Będą aż cztery sklepy
  5. Skatowana psina. Mimo to przeszła kilometry, żeby kogoś uratować
Fot. Instagram/kingarusin Fot. Instagram/Iga_lis Fot. Instagram/Taco Hemingway źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News