Rusin atakuje Rozenek! "Wypindrzona, sztuczna lala"

Rusin atakuje Rozenek! "Wypindrzona, sztuczna lala"

Kinga Rusin w ostrych słowa odpowiedziała Małgorzacie Rozenek-Majdan. Panie sprzeczają się w sprawie ochrony zwierząt. Rozenek-Majdan reklamowała kosmetyki firmy, która testuje je na zwierzętach. "Wypindrzona lala" - napisała po zaczepce na Instagramie Rusin.

- Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! - zaczęła swój ostatni wpis.

Kinga Rusin ostro o Rozenek-Majdan

Panie posprzeczały się publicznie w kwestii ochrony zwierząt. Rozenek-Majdan oberwała w tym temacie już wcześniej. Joanna Krupa wygarnęła jej w mediach społecznościowych, że bierze udział w kampanii reklamowej firmy, która testuje kosmetyki na zwierzętach. Rozenek-Majdan odpowiedziała, że firma nie informowała jej o takich praktykach. Przy okazji dopiekła Krupie - gdyż ona sama starała się o ten kontrakt. Do dyskusji przyłączyła się Kinga Rusin. Od dawna mówi publicznie o konieczności troski o prawa zwierząt. Stwierdziła, że nigdy nie testowałaby kosmetyków na zwierzętach. Rozenek-Majdan zaczepiła dziennikarkę sugerując, że wykorzystuje ten temat zbyt nachalnie do promocji własnych kosmetyków. Rusin nie pozostała dłużna. - Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! Nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! - napisała w odpowiedzi na Instagramie Kinga Rusin. - Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe - liczy się kasa - dodała. Dorzuciła też, że Rozenek-Majdan nie ma żadnych osiągnięć, które upoważniałyby ją do krytykowania poczynań dziennikarki. - Walczy o atencję na ściankach i promocjach. I na tym jej waleczność się kończy - napisała Rusin.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kinga Rusin zaatakowała gwiazdę TVN przez jej otyłość?! Wymsknęło się
  2. Małgorzata Rozenek zrobiła sobie tatuaż! Perfekcyjna pani domu szokuje 
  3. Co na to jej mąż?! Gwiazda TVN wyznała, że w jej typie jest…. Kinga Rusin
  4. Kinga Rusin na prywatnym nagraniu z ukochanym! Film hitem sieci
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu