Szyc wściekły na Klepacką, po jej awanturze z Rusin. "Oddaj te medale i nie noś orła, bo przynosisz wstyd"

Szyc wściekły na Klepacką, po jej awanturze z Rusin. "Oddaj te medale i nie noś orła, bo przynosisz wstyd" Źródło: facebook.com/Zofia Klepacka

Kinga Rusin i Zofia Klepacka znalazły się w samym centrum afery, którą wywołał film wrzucony do internetu przez sportsmenkę. Do całej dyskusji dołączył również Borys Szyc, który nie kryje swojego niezadowolenia względem zachowania Klepackiej.

Kinga Rusin stała się bohaterką nagrania opublikowanego przez mistrzynię olimpijską. Widzimy na nim dyskusję pomiędzy dziennikarką TVN i Zofią Klepacką. Podczas wymiany zdań padają mocne słowa, a sama Rusin stwierdza, że zachowanie sportsmenki to po prostu wstyd. Chodzi oczywiście o liczne wpisy, jak i wypowiedzi naszej reprezentantki względem społeczności LGBT. Windsurferka otwarcie skrytykowała również podpisanie przez prezydenta warszawy słynnej deklaracji, która wywołała niemałą burzę w opinii publicznej. Teraz do całej dyskusji dołączył aktor Borys Szyc.

Kinga Rusin znalazła sojusznika

Nagranie opublikowane przez Zofię Klepacką nadal wzbudza w ludziach całą masę emocji i w sekcji komentarzy pojawiły się już dosłownie tysiące wiadomości. Oczywiście można tam znaleźć zarówno zwolenników Kingi Rusin, jak i Klepackiej. Również osoby znane pokusiły się o skomentowanie całej tej sytuacji na Instagramie albo Facebooku. Jednym z nich jest aktor Borys Szyc, który zamieścił pod filmem swój własny komentarz skierowany bezpośrednio do medalistki olimpijskiej.

Szyc w swojej wiadomości wprost pisze, że Klepacka swoim zachowanie przynosi Polakom wstyd i powinna oddać swoje medale, jak i przestać chodzić z polskim orłem.

 - Jesteś żałosna dziewczynko. Oddaj te medale i nie noś orła, bo przynosisz wstyd - napisał Borys Szyc.

Komentarz aktora jeszcze bardziej zaognił konflikt pomiędzy obozami, na które podzielili się internauci, a sam Szyc wdał się z nimi w jeszcze większą dyskusję odpowiadając na niektóre zaczepki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciężko nie odnieść wrażenia, że to jeszcze nie jest ostatni rozdział tej historii, a w ślad za Szycem mogą pójść również inne gwiazdy i w ten sposób konflikt pomiędzy dwoma osobami zamieni się w prawdziwą wojnę. Nie da się jednak ukryć, że temat LGBT jest bardzo delikatny i niemalże każda wzmianka o nim w Internecie prowadzi do powstania gigantycznej burzy, która może trwać długo. W tym przypadku internauci cały czas dokładają jeszcze swoje cegiełki do całej kłótni i raczej prędko nie przestaną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 10-letni chłopiec. Zginął w okropnych okolicznościach. Policja wciąż nie potrafi wyjaśnić przyczyn tragedii
  2. Znany polski aktor zrównał z ziemią Małgorzatę Kożuchowską. Takich słów NIKT się nie spodziewał. Będzie wam przykro
  3. Nie żyje 57 osób. Ogromna tragedia wstrząsnęła światem
  4. Szokujący wpis Michała Szpaka. "Zdzira brudna od piątku"
  5. Wstrząsające oświadczenie Owsiaka ws. wyborów. "To wstyd, obciach, coś niepojętego"
  6. Meghan Markle będzie mieć kolejne dziecko? Pojawiają się doniesienia o terminie porodu

 

źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News