Kinga Rusin żąda prawdy o śmierci Adamowicza. "To nie był przypadek"

Kinga Rusin żąda prawdy o śmierci Adamowicza. "To nie był przypadek" Źródło: screen/youtube/JastrzabPost

Kinga Rusin zszokowała swoich fanów. Dziennikarka we wstrząsającym stylu odniosła się do śmierci prezydenta Gdańska - Pawła Adamowicza. Gwiazda stacji telewizji TVN domaga się prawdy dotyczącej tragicznych wydarzeń, które rozegrały się w trakcie finału WOŚP w stolicy województwa pomorskiego.

Kinga Rusin to bez wątpienia jedna z najbardziej medialnych gwiazd telewizji TVN. Prowadząca Dzień Dobry TVN często zaskakuje swoich fanów odważnymi słowami, które budzą dyskusję wśród polskiej opinii publicznej. Tym razem, gwiazda telewizji domaga się stanowczych działań ze strony państwa, które ustalą dokładny przebieg zamachu na włodarza miasta. Według dziennikarki, okoliczności śmierci Adamowicza są całkowicie niejasne i nie może być w nich mowy o przypadku.

Kinga Rusin przerażona śmiercią Adamowicza. Dziennikarka domaga się prawdy

Po śmierci włodarza miasta Gdańsk, Kinga Rusin napisała poruszający wpis, który dotyczył tragicznych wydarzeń. Obserwacje byłej żony Tomasza Lisa są wstrząsające. Według dziennikarki, śmierć polityka nie była wypadkiem, a ukartowaną akcją. - Cisza nie oznacza milczenia... Chcemy całej prawdy o zabójstwie Prezydenta Adamowicza.Na naszych oczach, w czasie pięknych chwil charytatywnej zbiórki, bestialsko zamordowano prezydenta jednego z największych miast w Polsce, człowieka dobrego i tolerancyjnego.To nie był przypadek. Dlatego, jako obywatele chcemy wiedzieć kto, różnymi zachowaniami w przestrzeni publicznej, mógł przyłożyć rękę do tego, że człowiek ten stał się dla niektórych celem, celem do unicestwienia. - napisała ikona telewizji TVN.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Jak Rusin chce wyjaśnić tragedię?

Według dziennikarki, dobrym sposobem, aby wyjaśnić okoliczności śmierci Pawła Adamowicza byłoby powołanie specjalnej komisji, która zbada wszelakie przesłanki świadczące o możliwości planowania zamachu przez któreś z polskich środowisk politycznych. - Materiały powinny być ogólnodostępne, żebyśmy jako społeczeństwo ocenili czy na Prezydenta Adamowicza szczuto, czy przekroczono granice przyzwoitości.Facebook powinien zablokować konta, które wedle jego regulaminu używały słów i wezwań szerzących nienawiść w stosunku do Prezydenta Adamowicza. Powinien powstać specjalny zespół parlamentarny (gdyby nie wszyscy politycy byli chętni, przypominam, że do tego nie jest potrzebna większość parlamentarna). Jego zadaniem byłoby zbadanie wypowiedzi i akcji polityków, różnego szczebla i różnych partii, przeciwko Pawłowi Adamowiczowi, a następnie opublikowanie listy tych zachowań" - pisze Kinga Rusin. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Paweł Adamowicz był wyjątkowym prezydentem. Wzruszające zdjęcia pokazują, jak żył
  2. Puszka WOŚP Adamowicza pęka w szwach! Suma wystrzeliła mocno do góry
  3. Puszka WOŚP Adamowicza pęka w szwach! Suma wystrzeliła mocno do góry
  4. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  5. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  Następny artykuł