Niewiarygodne, kim z wykształcenia jest Kinga Rusin. Mało kto się decyduje na podobny zawód, mogła nigdy nie znaleźć pracy

Niewiarygodne, kim z wykształcenia jest Kinga Rusin. Mało kto się decyduje na podobny zawód, mogła nigdy nie znaleźć pracy Źródło: YouTube JastrzabPost

Kinga Rusin zanim została dziennikarską, zdobyła wykształcenie na Uniwersytecie Warszawskim. Jednak wybrała dosyć mało popularny kierunek. Prawdopodobnie większość z was nie wpadłaby na to, co studiowała sławna gwiazda TVN.

Kinga Rusin od wielu lat już jest prezenterką telewizyjną, dziennikarską oraz aktywistką. Najbardziej kojarzymy ją z takimi programami jak "Dzień Dobry TVN", "Agent - Gwiazdy" oraz "You Can Dance - Po prostu tańcz". Jednak po swoich studiach aktywistka mogła robić coś zupełnie innego.

Tak jak wiele gwiazd, Kinga Rusin zdobyła wykształcenie, które nie jest związane z jej pracą. Gwiazda już w 1993 roku rozpoczęła karierę dziennikarską w telewizji TVP. Dostała się tam jeszcze w trakcie studiów. Wszyscy wiemy, jak później potoczyła się jej kariera. Prezenterka pojawiała się w najbardziej popularnych show oraz programach telewizji TVN. Jednak jej studia nie wskazywałyby na pracę w telewizji.

Nie zgadniecie, jaki kierunek skończyła Kinga Rusin

Kinga Rusin zdobyła już takie nagrody jak Wiktoria w kategorii "Odkrycie telewizyjne roku" oraz Wiktoria Publiczności. Jednak, biorąc pod uwagę kierunek, jaki studiowała na Uniwersytecie Warszawskim, nikt nie pomyślałby, że kobieta skończy jako gwiazda telewizji. Celebrytka już w trakcie studiów została przyjęta do telewizji TVP. Okazało się, że wśród setek studentów, to właśnie ona zrobiła karierę w TVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kinga Rusin skończyła italianistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Ta informacja może wydawać się zaskakująca, jednak przez chwilę pracowała w telewizji właśnie jako tłumaczka. Chociaż po takim kierunku większość osób zostaje tłumaczami lub nauczycielami, Kinga Rusin trafiła do telewizji i zaczęła pracę w 1993 roku. Od tego czasu pewnym krokiem wspinała się po szczeblach kariery.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor disco polo jawnie namawia do łamania kwarantanny. Jego słowa oburzyły tysiące internautów

2. Ginekolog zdradza najczęstszy błąd swoich pacjentek. Rzadko która kobieta zwraca na niego uwagę

Nie tylko Kinga Rusin skończyła kierunek, który niewiele ma wspólnego z jej obecną pracą i nie przeszkodziło jej to zrobić wielkiej kariery. Inna gwiazda TVN, Marcin Prokop, ukończył wydział finansów i bankowości. Również Agata Młynarska na studiach nie miała nic wspólnego z telewizją. Skończyła filologię polską. W zawodzie jednak nigdy nie pracowała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Przerażające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Nie żyje ikoniczna postać angielskiej piłki nożnej. Zmarł na wirusa w młodym wieku, oficjalny komunikat klubu
  3. Husky zakradł się do łóżka dziecka. Chwilę potem stała się niesamowita rzecz, nagranie pokochały miliony internautów
  4. 45 nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Najgorsza sytuacja w kilku województwach
  5. Córka Zbigniewa Wodeckiego w końcu przerwała milczenie. Ujawniła długo skrywany sekret
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

 

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News