Kinga Rusin nagle zniknęła. Wszyscy zastanawiają się gdzie jest

Kinga Rusin nagle zniknęła. Wszyscy zastanawiają się gdzie jest Źródło: YouTube Magazyn Gala

Kinga Rusin po medialnej burzy z jej udziałem nagle zniknęła. Po wielkim hałasie wokół niej nastała cisza. Z uwagi na tę niejasną sytuację pojawiła się masa pytań o powody jej nieobecności. Co się stało z dziennikarką?

Kinga Rusin wzbudziła ostatnio niezwykle duże zainteresowanie. Jej wpis opublikowany kilka tygodni temu sprawił, że Internet zawrzał. Po tej burzy prezenterka nagle zniknęła, w związku z tym wśród ludzi pojawiło się wiele pytań.

Kinga Rusin zniknęła?

Kinga Rusin towarzyszy widzom przed telewizorami od dawna. Już w 1993 roku została zatrudniona w TVP jako prowadząca. Niestety nigdy nie ujrzał on światła dziennego. Niemniej jednak z uwagi na to, że była studentką italianistyki, pozostała w ekipie telewizji jako tłumaczka. Później stała się jedną z prezenterek stacji. Dzięki temu już w 1994 roku otrzymała nagrodę w kategorii "Odkrycie telewizyjne roku".

Po tym sukcesie Kinga Rusin wyjechała na 3 lata do Stanów Zjednoczonych, a kiedy wróciła, rozpoczęła współpracę w TVN. Największą popularność przyniosło jej prowadzenie programu "Dzień dobry TVN". Przyczyniło się to do tego, że później można było ją zobaczyć w wielu innych show tej stacji. Ostatnio jednak zniknęła z wizji. Jakie są tego powody?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co się stało z popularną prezenterką?

W ostatni wtorek odbyła konferencja dotycząca nowej ramówki TVN. Można było na niej spotkać wiele gwiazd. Promowano wiele uwielbianych przez widzów programów. Zapowiedziano również kilka nowości w ramówce stacji. Jednak w tym wszystkim można było zauważyć brak jednej osoby. Była nią Kinga Rusin.

Ostatnie zamieszanie wokół prezenterki wzbudziło zainteresowanie wielu osób. Jej wpis na Instagramie odbił się ogromnym echem. Kinga Rusin opisała w nim imprezę, która odbyła się po gali Oscarów. Zrelacjonowała z kim i jak spędzała czas na owym wydarzeniu. Jako dowód we wpisie zamieściła zdjęcie z Adele. Kinga Rusin usunęła już ten wpis jednak Internet nie zapomina. Prezenterka przez swoją relację stała się ofiarą wielu kpin. Ludzie zaczęli się zastanawiać czy ma to coś wspólnego z jej zniknięciem.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy modlili się, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje prawdziwa legenda
2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia

Okazało się, że nieobecność prezenterki podczas ogłaszania ramówki była w trakcie swojego wyjazdu do Włoch. Fani dziennikarki odetchnęli z ulgą gdy ta umieściła swoje zdjęcie ze stoku narciarskiego w Alpach. We wpisie nie omieszkała odnieść się do drwin pod jej adresem. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziś jeszcze na luzie, ale od jutra pełna mobilizacja💪🏻. Jak co roku o tej porze zaczynam treningi na tyczkach⛷! Świetna zabawa! A propos zabawy, kiedy była masa śmiechu z przeróbek i memów o moich kosmicznych oscarowych przygodach, znaleźli się tacy, którzy postanowili od razu spreparować parę KŁAMSTW i manipulacji, żeby zabawa zmieniła się w HEJT. Tak więc pozew dostanie nie tylko TVP. Dwie renomowane kancelarie przygotowują też pozwy dla paru redakcji i związanych z nimi osób, odpowiedzialnych za rozpowszechnianie kłamliwych informacji i insynuacji nt. ostatnich wydarzeń (np. o rzekomej fali międzynarodowego oburzenia wywołanego moim postem) i właśnie za nakręcanie HEJTU. Skoro łamią prawo, niech szykują pieniądze na procesy i odszkodowania (te ostatnie oczywiście przeznaczę na cele charytatywne) Każdy KOLEJNY artykuł czy materiał łamiący prawo/naruszający moje dobra osobiste to oddzielny proces i oddzielne koszty dla autorów. Ps. Dziękuję za w sumie ponad 8 tysięcy (!), głównie zagrzewających do walki, komentarzy pod moimi ostatnimi dwoma postami. Jestem pod dużym wrażeniem!

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Robert Kubica o włos od wypadku. Groźny incydent na zakręcie (WIDEO)
  3. Poruszające słowa szefa TVN o Agnieszce Woźniak-Starak. Widzowie poznali prawdę
  4. Pies nie może chodzić, gołąb nie potrafi latać. Zostali najlepszymi przyjaciółmi, ciężko powstrzymać łzy
  5. Ma 45 lat i 22 dzieci. Sen z powiek spędza jej jeden problem, potrzebuje pomocy
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: Fakt24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News