Kolejna dziennikarka "na wylocie" z Dzień Dobry TVN? Jej riposta nie pozostawia wątpliwości

Kolejna dziennikarka "na wylocie" z Dzień Dobry TVN? Jej riposta nie pozostawia wątpliwości Źródło: Instagram/kingarusin

Kinga Rusin stanęła w obliczu spekulacji, według których mogłaby odejść ze słynnego programu śniadaniowego - "Dzień Dobry TVN". Prezenterka wystosowała oficjalne oświadczenie w mediach społecznościowych.

Kinga Rusin odejdzie z "Dzień Dobry TVN"? Takie rewelacje podał magazyn lifestyle'owy "Show", który poinformował, że słynna prowadząca stacji mogłaby odejść z programu razem z Piotrem Kraśko. Gwiazda odniosła się publicznie do tych informacji.

Program "Dzień Dobry TVN" przechodził przez zmiany kadrowe. Popularny magazyn spekuluje, że ofiarą zmian może paść Kinga Rusin

W ostatnim czasie w "Dzień Dobry TVN" doszło do zmian kadrowych - program opuścił Marcin Meller oraz Magda Mołek. Choć dziennikarze wyjaśniali odejście powodami zawodowymi i prywatnymi, to media spekulowały, że ostateczna decyzja mogła być podjęta przez zarząd stacji. Miejsce odchodzących prowadzących zajęli Filip Chajzer i Małgorzata Ohme.

Stąd pojawiły się spekulacje magazynu "Show", że razem z nimi program mogą opuścić Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Powodem zwolnień miało być otwarte wyrażanie swoich poglądów przez 48-latkę i nawiązywanie do nich na antenie programu. Podobno widzowie nie chcieli wątków politycznych w programie. W końcu Kinga Rusin postanowiła wydać oświadczenie.

Kinga Rusin wydaje oświadczenie na temat rzekomego odejścia z "Dzień Dobry TVN"

Okazało się, że wieści o odejściu Kingi Rusin z popularnego programu śniadaniowego są plotkami bez pokrycia. Celebrytka na swoim Insatagramie zdementowała pogłoski magazynu "Show".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Odpowiadając na pytania fanów o zmiany, oto kawałek filmiku promującego nową ramówkę DDTVN. Wkraczamy z Piotrkiem dziarskim krokiem w nowy sezon. Z nowymi pomysłami, tematami. I, za co nas lubicie, zaangażowani w ważne sprawy - napisała na swoim Instagramie.

W swoim oświadczeniu Kinga Rusin nie ukrywała poirytowania. Postanowiła na sam koniec opisu nagrania wbić małą szpilę dziennikarzom, którzy zasugerowali jej odejście z programu TVN.

- Drodzy Koledzy z redakcji gazet kolorowych. Sezon ogórkowy, rozumiem, że trzeba wymyślać sensacje, ale czasem wystarczy zadzwonić - skwitowała 48-letnia prezenterka.

  1. Agata Duda otworzyła usta i wszyscy zdębieli. Tysiące Polaków było zażenowanych jej słowami. Nie uwierzycie, co powiedziała
  2. Partner izolował Annę Przybylską od rodziny! Po latach CAŁA prawda o toksycznym związku aktorki wyszła na jaw
  3. Niemal nikt o tym nie wie. Anna Przybylska została pochowana z kimś jeszcze
  4. Jest oficjalne oświadczenie ws. stanu zdrowia Gienka Loski
  5. Zachłanność Maryli Rodowicz przekroczyła wszelkie granice, zażądała krocie. Reakcja TVP jej się nie spodoba
  6. Przyjaciel Pawła Ż. szukał Dawidka na własną rękę. Nagrał moment odnalezienia ciała, wszystko widać, nagle zrobiło mu się słabo

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu