Rusin nagle zaatakowała Gessler na żywo w DDTVN. Kraśko od razu zareagował. "Ja bym tego na głos nie mówił"

Rusin nagle zaatakowała Gessler na żywo w DDTVN. Kraśko od razu zareagował. "Ja bym tego na głos nie mówił" Źródło: rusin

Kinga Rusin zaatakowała Magdę Gessler podczas transmisji DDTVN. Piotr Kraśko, wyraźnie zaskoczony ironicznym żartem współprowadzącej, zareagował po cichu, starając się rozładować całą sytuację wymuszonym śmiechem.

Kinga Rusin zaatakowała Magdę Gessler, wbijając jej przy widzach małą szpileczkę. Gwiazda wytknęła Magdzie Gessler jej niewiedzę, bowiem kilka tygodni wcześniej prowadząca "Kuchenne rewolucje" nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które zadała jej prowadząca DDTVN. Ciekawe co na to Magda Gessler?

Kinga Rusin wbiła szpilę Magdzie Gessler. Czy gwiazda TVN się jej odpłaci?

Kinga Rusin zdaniem widzów w programie DDTVN decyduje się na coraz bardziej wymyślne docinki względem innych gwiazd i celebrytów. Ostatnio postanowiła ironicznie zażartować sobie na temat Magdy Gessler, która została nieco przymuszona przez prowadzącą do wzięcia udziału w "teście wiedzy".

Test wiedzy miał być swego rodzaju żartem, który jednak przemieniony został kilka tygodni później przez Kingę Rusin w powód do delikatnych drwin. W trakcie tego konkursu Magda Gessler otrzymała bowiem do powąchania popularny w Polsce kumin. Niestety nie udało jej się zgadnąć, co to jest za przyprawa. Teraz wpadkę tę wykorzystała prowadząca DDTVN.  

Internauci w szoku. "Może Snickersa?"

Kilka tygodni później Kinga Rusin przypomniała sobie o tej sytuacji podczas programu DDTVN, widząc przyprawę w kuchni na planie.

 - O, to chyba ta przyprawa, której nie rozpoznała Magda Gessler. A może po prostu Magda użyła łacińskiej nazwy, a my jej nie zrozumieliśmy - powiedziała Kinga Rusin z nieco drwiącym uśmiechem na ustach.

Sytuacja najprawdopodobniej zrobiła się niezręczna dla Krzysztofa Kraśki, który zdecydował się ją nieco rozładować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie

2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

 - Ja bym tego nie mówił na głos - uciął docinki Kingi Rusin.

Następnie oboje łagodnie przeszli do kolejnego tematu rozmowy. Internauci widząc sytuację w studio TVN tak komentowali ją w mediach społecznościowych.

 - Rusin powinna chyba zjeść Snickersa - napisał jeden z internautów.

 - To było wredne - czytamy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Wcześniejsza EMERYTURA OD ZARAZ. Skorzystać może nawet 100 tys. Polaków
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  5. Halinka z "Kiepskich" musiała stawić czoła poważnej chorobie. Jest nieuleczalna
  6. Dwa wypadki autokarów w Polsce. Oba były pełne małych dzieci
  7. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV już za 707 zł netto Advertisement

Źródło: Pudelek

Następny artykuł