Kinga Rusin przypadkowo udostępniła nagranie.
Instagram kingarusin
Jakub Kossakowski - 18 Maja 2020

Telefon wszystko filmował, a Kinga Rusin o niczym nie miała pojęcia. Do sieci wyciekło nagranie

Kinga Rusin to jedna z tych gwiazd, które wzbudzają ogromne emocje. Minęło już sporo czasu odkąd dziennikarka zamieściła na swoim Instagramie relację z imprezy w towarzystwie gwiazd Hollywood. Tym razem na jej profilu pojawiło się nagranie na żywo, którego raczej nie planowała udostępnić.

Nie da się ukryć, że Kinga Rusin potrafi przykuć uwagę internautów. Niejednokrotnie udało jej się to udowodnić dzięki wpisom zamieszczanym na Instagramie. Nowoczesna technologia postanowiła zrobić jej na złość i na jej profilu znalazło się nagranie, które przez minutę można było obejrzeć w mediach społecznościowych dziennikarki.

Noworodek pogrzebPogrzeb noworodka znalezionego w sortowni śmieci. Bardzo smutny widok, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Kinga Rusin ponownie wywołała zaskoczenie

Kinga Rusin cieszy niezwykłą popularnością. Każdy z jej postów przykuwa sporą uwagę internautów. Wiele osób interesuje się również jej życiem prywatnym. Ostatnio informowaliśmy o tym, jakie wykształcenie ma Kinga Rusin. Tym razem jej miłośnicy mogli przez moment zobaczyć nagranie, którego nie planowała upubliczniać.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Pudelek, Kinga Rusin niespodziewanie zaczęła udostępniać transmisję na żywo ze swojego telefonu komórkowego. Nikt nie podejrzewał, że dziennikarka zrobi coś takiego. Co można było dostrzec w trakcie transmisji?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub szokująca prawdaPoślubił miłość swojego życia. Podczas nocy poślubnej odkrył porażającą prawdę, jej wyznanie go zdruzgotałoCzytaj dalej

Transmisja na żywo zaskoczyła wiele osób

Fani obserwujący dziennikarkę na Instagramie z pewnością byli zaskoczeni, że podczas relacji na żywo nie ukazała im się Kinga Rusin. Mogli za to podziwiać widok sufitu w studiu programu "Dzień dobry TVN". Po minucie gwiazda zauważyła, że coś jest nie w porządku. Wszystko dzięki pomocy kolegi z planu dziennikarki. To on ją poinformował o niefortunnej transmisji. Zrobił to po tym jak otrzymał wiadomość, że Kinga Rusin właśnie udostępnia nagranie studia.

- Co teraz się robi? Naprawdę to jest jakiś live? Nie wiem, coś tu się dzieje - powiedziała Kinga Rusin podczas przypadkowego nagrania.

Dzisiaj grzeje:

1. Od 20 maja obowiązuje nowy surowy zakaz. Dotknie kilka milionów Polaków

2. Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Nastąpiło bolesne rozstanie

Szybka reakcja sprawiła, że Kinga Rusin nie zdradziła zbyt wiele detali z kulis pracy w studio "Dzień dobry TVN". Jednak jej fani zareagowali momentalnie i nagranie szybko odbiło się w sieci głośnym echem. Dziennikarka z pewnością będzie teraz ostrożniej korzystała z urządzeń mobilnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miał tysiące partnerów. Według specjalistów mógł być pacjentem zero epidemii AIDS
  2. Wiemy, co oznaczała cieszynka Roberta Lewandowskiego. Piękny gest, należą się oklaski
  3. Wybuch w bloku w centralnej Polsce. Służby przekazały smutne informacje
  4. Przełom w walce z koronawirusem? Testy szczepionki na ludziach zakończyły się sukcesem
  5. Od 1 czerwca zniesiony zostanie ważny zakaz. Wspaniała wiadomość dla wielu osób
  6. Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółach

Znaki zodiakuZnak zodiaku zdradza, jaką kobieta będzie mamą. Trzy znaki wyjątkowo nadają się do tej roliCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News