TVP przekazała widzom radosną nowinę. Porażka Rusin, Kraśko i innych, Polacy wolą do śniadania Rogalską i Kammela

TVP przekazała widzom radosną nowinę. Porażka Rusin, Kraśko i innych, Polacy wolą do śniadania Rogalską i Kammela Źródło: screen shot z youtube.com/tvnpl

Kinga Rusin z pewnością będzie zawiedziona widząc najnowsze statystyki branżowe. Według nich, program "Dzień Dobry TVN" wygląda o wiele gorzej, niż proponowana przez Telewizję Polską produkcja o tej samej tematyce - "Pytanie na śniadanie". Różnica jest kolosalna.

Kinga Rusin, Piotr Kraśko, a także inne gwiazdy prowadzące program śniadaniowy w telewizji TVN ponieśli zadziwiającą porażkę. Wydawałoby się, że w momencie, gdy wszyscy bojkotują państwową telewizję, wyniki oglądalności jej programów gwałtownie spadną. Okazuje się jednak, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Wyraźnie pokazują to najnowsze statystyki.

Kinga Rusin razem z kolegami ze stacji będzie musiała się pogodzić z nowymi statystykami portalu "Press". To ogromny cios

"Dzień dobry TVN" to program transmitowany codziennie przez stację TVN. Tysiące Polaków śledzi emitowane tam materiały, które wzbogacają ich wiedzę, a także dają dawkę potrzebnej rozrywki, którą zażywają tuż przed pójściem do pracy.

Program stacji TVN przegrał jednak w statystykach z "Pytaniem na śniadanie", które transmitowane jest przez stację TVP2. Jak donosi portal "Press", według najnowszych danych program TVN-u ogląda około 500 tys. widzów, a liczba ta waha się w zależności od miesiąca. Tymczasem jeśli chodzi o program TVP2 oglądalność oscyluje wokół 506 tys. Jest to więc różnica na poziomie 1,2%. Dane gromadzone były na przestrzeni od marca do maja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wyniki zawsze można poprawić

Wszystko wskazuje na to, że widzowie na ten moment bardziej przekonani są do stacji TVP, w której najbardziej charakterystycznymi prowadzącymi są dzisiaj Tomasz Kammel, Marzena Rogalska oraz Tamara Gonzalez Perea (uczestniczka tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami"). Być może w przyszłości sytuacja poprawi się na korzyść Doroty Wellman, Marcina Prokopa, Kingi Rusin czy Piotra Kraśki - dzisiejszym gwiazdom "śniadaniówki" TVN-u. Z pewnością takie statystyki wpłyną na dalsze działania stacji. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Spotkała kultowego polskiego piosenkarza w kawiarni. Dziś jest bezdomny i nie ma nóg
  2. Producenci Kuchennych Rewolucji próbowali to ukryć! Wszystko się wydało
  3. Korzystasz z tego eko-produktu? Został wycofany, grozi nowotworem
  4. Został bankrutem, chciał się zabić. Gwiazdor Polsatu na dnie

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News